Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a hugom többször írásba...

Ha a hugom többször írásba adta, hogy lemond a házról, akkor azt az ügyvéd elfogadja?

Figyelt kérdés

Megvolt a hagyatéki már 2éve. A hugom nem hajlandó kifizetni a számlák díjainak rá eső részét, amely csak kb. 25 000ft. Nem hajlandó a füvet lenyirattni a párjával és nem hajlandó segíteni takarítani, kipucolni a házat vagy javítani a falakat és a kerítést.

A kerítést ő rongálta meg. A fűnyírómat is tönkre tette és parasztkaszával kaszálok. Mindent én csinálok úgy, hogy 3 műszakban dolgozok egy gyárban, de ősszel 4 műszakban. A saját lakásomat is újítanom kell a leszázalékolt bátyámnak akit én fogadtam be. A hugunk nem dolgozik. Az apánk pénzéből él és a párja fa bizniszével (nagyon gazdagok)

Büdös felemelni a seggét és inkább hisztizik. Mindent tönkre tesz és azt írja levélben folyton, hogy lemond a házról.

Ha ügyvédhez megyek akkor elfogadja?

Amúgy nem adjuk el a házat, mert már megszoktam a kaszálást és hétvégén ott pihennék majd, ha mindennel kész vagyok. Amúgy sem ér túl sokat.

Csak ha már tényleg semmit nem akar fizetni és csinálni, és folyton hisztizik és rongál és folyron leveleket ír, hogy lemond róla, akkor jó lenne ha semmi köze se lenne a házhoz. Havújra rongálna akkor jogosabban hívhatnán rá a rendőröket.


Valaki akinek van tapasztalata?

Elfogadja az ügyvéd az írásos hisztit?

Köszi!!!!


2023. júl. 3. 06:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azért újíttassa fel a házat, hogy ott mereszdhesd a fütyköst?
2023. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

nem értem h miért támad le az a proli réteg itt aki nem is ismeri az egész sztorit és a testvéremet.

úgy tette tönkre a fűnyírót, hogy szétkapta belőle a pengéket.

egy fűnyíró nem 25 000ft.

képzeld nem adnám el a házat és írtam is.

ne köpködj itt, hanem normálisan válaszold meg a kérdésemet.


képzeld a hugom vette ki az anyánk bankszámlájáról a pénzt, ami 3 millió és nem osztotta meg velünk. plussz apuci is pénzeli, mert mindig kamuzik. ha már annyira részleteznem kell mindent.

2023. júl. 3. 22:41
 13/19 A kérdező kommentje:

ő vette ki a pénzt, ő rongál, nem fizet semmit, nem csinál semmit és még tőlem van hányingered???

az biztos h minuszos az iq-d.

2023. júl. 3. 22:43
 14/19 A kérdező kommentje:

fogyatékos!!!

a ház rezsijének a DÍJA Éves szinten 25 000ft az ő része, tehát több volt, mert nem volt rajta házbiztosítás és mert büdös volt a seggét letolni az e-onhoz, flagához stb. késedelmi díjak jöttek mert büdös megmozdúlni. olyan h7lye lehetsz mint a hugom!!! ő is csak akkor hitte el, amikor e-mailban értesítették.

csak ezt kellene kifizetnie aztán a javításokat. a javításokat képzeld azért kell kielőbb megcsinálni, mert nagyobb baj is jöhet, pl. beázások.

2023. júl. 3. 22:58
 15/19 anonim ***** válasza:

Nővéred helyében kérném a közös tulajdon megszünzetését. Elárvereztetném, nemhogy felújítanám neked a kecót.

[link]

2023. júl. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

a hugomat mindenről tájékoztattam. nem akarja elárverezni, mert akkor őt terhelik az elárverezés költségeivel, hiszen mindent tudok bizonyítani h csak rongál mindent. nem akarja felfogni h működnek ackamerák.

hányszor írjam neked is h nem adnám el???

felújítani muszály mert beázik és nagyobb lesz a kár. ezt is hányszor magyarázzam el neked is????


tényleg olyan fogyi vagy mint a hugom.

2023. júl. 4. 10:00
 17/19 A kérdező kommentje:

ki a f@sznak tudnál eladni egy már totál beázott és kerítés rongált házat???

na????

2023. júl. 4. 10:02
 18/19 L.. István ***** válasza:
Ne hallgass a sok kötekedőre, ha a tesódat nem érdekli a ház és nem akar a költségekbe beszállni akkor ajándékozás és kész. De ha nem akarja akkor csak ne tegye be többé a lábat oda, az is egy megoldás. Én a szülői házban egyedül lakom, a tesóm évek óta nem járt itt, pedig közös tulajdon és két utcára lakik. Ja igen, és jóban vagyunk!!!
2023. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

hát az jó h jóban vagytok.

de nálunk sajnos a hugom azt hazudja h én kizárom és ha helyre hozom amit ő rongált és én rám keni és ugye ha kifizettetem vele akkor megint hiszti és rongálás lesz.

2023. júl. 5. 12:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!