Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A karom eltávolítása legális...

Irdatlan Infláció kérdése:

A karom eltávolítása legális Magyarországon?

Figyelt kérdés

2023. aug. 11. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

[link]


[link]


El tudod dönteni ezek alapján?

Én nem.

2023. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha a karod elfekélyesedett vagy nagy mértékben roncsolódott, akkor eltávolítják. Ha csak úgy zavar, hogy ott van, akkor próbáld meg a hátad mögé tenni, csípőre tenni, vagy simán zsebre. Bizonyos helyzetekben jól jöhet még, ha minkét karod megvan, bánnád, ha megválnál tőle.
2023. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1: Tehát nem ajánlott, de legális? Úgy is hogy már rengeteg országban betiltották és a bizonyítékok ellenére mennyire ártalmas? Elég elszomorító...


Azert köszi a választ

2023. aug. 11. 13:10
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Igen kettes, szerencsére nem soká suli és a hozzád hasonló trolloknak lényegesen kevesebb idejük lesz itt trollkodni
2023. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hova gondolsz ***** válasza:
14%

Kérdező! Nem mindegy, hogy valami betegségre gondolsz vagy testképzavarra.

Láttam egy dokumentumfilmet, ahol valaki a lábát akarta levágatni, mert neki az nem volt normális, hogy van lába. Úgy "edzett" a műtét utánra, hogy tolószékben járt mindenhová, pl. hogy egy üzletben hogy éri el az adott termékeket. De természetesen nem vágták le neki.

Tehát ha, ahogy a 2-es írta, az, ha baj van, amit máshogy nem lehet kezelni, az legális, és szükséges is.

De ha csak valakit zavar a karja, azt pszichiáterhez küldik kezelés céljából.

2023. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Hova gondolsz ***** válasza:
52%

Ó, bocs, te a macskakaromra gondoltál ugye?

Akkor tekintsd tárgytalannak a fenti válaszom.

Abban nem tudok érdemben írni.

2023. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még régebben azt olvastam egy szakkönyvben, hogy csak akkor ha a macska egészségügyi állapota ezt indokolttá teszi. Ráadásul a karomtalanított macskát utána csak lakásban lehet tartani mert nem képes megvédeni magát. Úgyhogy én csak végszükség esetén ajánlanám.
2023. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Én is ugy értettem a kérdést, hogy olyan speciális pszihiátriai problémája van a kérdezőnek, amikor az agyban lévő testtérkép hibás, és az egyik végtagját zavaró, testidegen kinővésnek érzékeli, és mindenáron szabadulni akar tőlle.
2023. aug. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hova gondolsz ***** válasza:
53%

Majd téged is lepontoznak, 8-as.:) Valahogy a 2-es kommentet láttam meg először, és onnan gondoltam én is, hiszen ez egy létező valós probléma.

Levontam a tanulságot: figyelmesebben kell olvasni, és nem árt, ha minden kommentet elolvas az az ember. (Már, ha akar válaszolni.)

2023. aug. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Tisztelt Hova gondolsz Úr!

A kérdést is érdemes szabadosan, adekvát módon megfogalmazni, mert első olvasatra bizony testképzavarra utal.

2023. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!