Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen engedely kell ahhoz,h...

Milyen engedely kell ahhoz,h fizeto maganbortont hozzak letre? Nem vagyok allami dolgozo v politikus haverja es nem is leszek?

Figyelt kérdés

Sose ultem bortonben es nem olyan kulturkorben elem az eletem.


A rabok v a csaladjuk v mas tamogatojuk havi fizetseget adna ertuk.



#Maganborton
2023. aug. 18. 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik ilyen engedély. Te magánszemélyként nem üzemeltethetsz börtönt.
2023. aug. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért fizetne bárki is a börtönért?nem értem.
2023. aug. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom itt a kérdező olyanra gondolt, hogy valakit elítélnek és “felárasan” az ő magán börtönében töltheti le a büntetést.
2023. aug. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as : igazad van.


2-es: az en bortonomben meg valaszthatnak egymast a cellatarsak,rendesen felszerelt legkondis konditerem lenne, renden etkezes napi 5x valaszthato menu.

A cellatars atkerheti magat masokhoz barmikor azonnal v magan cellaba,ha rosszul erzi magat a masik cellatarsakkal.



Belvarosban lenne ,h a latogatnak hamar es gyakran mehessen.

Kulon szoba neki aggyal.


Csomagot lehetne leadni. Barmikor barmennyit.

Cellan belul zarhato szekreny mindenkinek.


Zuhanyzo kulon kjlcsrazarhato kabi okban.


Nem tamogatnank a cellatarsak megeroszakolos dolgait.


Egyetemi kepzeseket,szakkepzeseket nyelveket tanulhatnanak levelezon.


Kiterjedt nagy konyvtar lenne mai szorakoztato irodalommal. Vagy rendelesre behoznank antikvariumbol hasznalt konyveket.Barmit es korlatlanul. Csak olvasson sokat.


Csinos ,szep ,kedves,udvarias,turdlmes,dogosen feloltozott no bortonorok. (Ostor,lovaspalca,fegyverrel ellatva. Mert ugye testi erovel nem tudja legyozni a rabokat.)



Tehat kb nyaralas szintu ellatast biztositanek,h meglegyen a letoltott bortonbuntijuk es en jol meg tudjam tomni az en es kedves csaladtagjsim zsebeit.

2023. aug. 19. 07:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Szuper ötletek. Soha nem lesz ilyen.
2023. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4) ez luxusszálló, nem büntetésvégrehajtás.ott van a trombita lajos,ő is a gyengélkedőn tölti az idejét.
2023. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem támogatom, a gazdagok is ugyan úgy bűnhődjenek.
2023. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!