Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek is gáz a NAV meg...

Szerintetek is gáz a NAV meg ez az egész rendszer?

Figyelt kérdés

[link]


Azt nem értem h hogy merészelnek egyáltalán ilyen közleményt kiadni. Inkább a kedves vezéreiket kéne igen jól elszámoltatni, akik felvásárolnak egy spanyol divat utcát, közpénzen veszik a k*váiknak a luxus cuccokat, nyaralgatnak, Adrián jachtozgatnak prostikkal, céggeket alapítanak, stb.

Nek értem eddig hogy nem sült le a bőr a képükről?! És vannak akik aprópénzért beállnak rendszerszolgának. Förtelmes :)

A kisembertől meg még azt is elvették hogy másodállásban vállalkozóként csipcsup dolgokat adjon el vagy szolgáltatást nyújtson. Nehogy már a röhejes fizetését kiegészítse. Nekik pedig mindent szabad, palotákban laknak, a kisember pedig talán a fél élete munkájával tud venni egy kis viskót amire irdatlan pént költhet..



2023. máj. 17. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Nem, nyugodtan lehetsz másodállásban vállalkozó, én is az voltam. Csak tedd mindezt legálisan.
2023. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Az embereknek ez kell, erre szavaztak.
2023. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked mi bajod van kérdező?


Kis hazánkban ez a törvény, ami azoknak készült, akik nem tudják sem megvenni, sem kijátszani az adótörvényeket, mert nem elég képzettek vagy okosak hozzá.


Akikről te beszélsz, azoknak hivatalosan vagy nincs vagyonuk, pontosabban más nevén van a vagyon, ők "csak" használják a vagyontárgyakat, vagy azért a pénzért, amit elköltenek, jogilag nem ők a felelősek - na ehhez kell érteni!


"kisembertől meg még azt is elvették hogy másodállásban vállalkozóként csipcsup dolgokat adjon el"


Nem vették el, csak adózni kell az ilyen JÖVEDELEM után, már ha lett jövedelme.

Ezt meg azért meg lehet oldani, hogy ne legyen jövedelem....

2023. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3


Mi a gond?!!!

Hogy a multik nem annyit adóznak amennyit kellene!

2023. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!