Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem a volt tanáromat?

Feljelenthetem a volt tanáromat?

Figyelt kérdés
szoval a story az lenne h miután elballagtam gimiből visszajártam a rajzszakkörre a barátaimhoz. ott egyszer a tanárral volt egy nézeteltérésünk a dresscoderol amit be akarnak vezetni (én illedelmesen elmondtam a véleményem h nem értek vele egyet, a tanár szerint pedig “szegény férfi tanárok h birják ki azt h női testek vannak előttük” pedig 18 év alatti lányokról van szó”) a tanárnő elkezdett személyeskedni miután rájött h nem jutunk közös pontra és lek*rvázott, meg ha megerőszakolnak az az én hibám stb. kitiltott utána a szakkörről amugy. gimi alatt se voltunk jóba, nem végezte rendesen a dolgát (művészeti suliba akartam tovább menni és nem készitett fel), volt h bent tartott zárás utánig h szidjon h egoista k*rva vagyok mert azt mondtam a tanáron is múlik a gyerek átlaga illetve egyszer a tudtom nélkül nevezett be egy versenyre amihez kellet az enyém és anyám aláírása is amiket nyilván meghamisitott meg ugye az adataimat is megszerezte amiket ő elvileg nemtud hisz nem az osztályfőnököm. a dresscodeos vita után terjesztette rólam h pszichés gondjaim vannak és nem vagyok normális meg ilyenek, ezt például több osztálynak is mondta. gimi alatt pedig többször ugy rakta ki névvel a rajzaimat facebookra h mellé a szövegben utalt arra h leszbikus vagyok ami nem igaz (viszont azért a miniszoknyát azért veszem fel h a férfiak elképzeljenek meztelenül logikus nem?) amivel veszélybe is sodorhatott volna, mondta h miattam lett leszbikus a fél gimnázium mert nemtudom terjesztem ezt a betegséget xd illetve hozzátenném h nagyon manipulálja egyes diákjait h mindent mondjanak el neki (trauma, családi háttér, szexualitás stb) amiket bármikor elpletykál ha összeveszik a diákkal (mint h nekem pszichés bajaim vannak. egyszer emlitettem h am szeretnék egy pszichológust mert nem érzem olyan jól magam). nemtudom ezért am feljelentheteme főleg h fizikai bizonyítékom semmiről sincs (a hamisitott papirt soha nem láttam csak közölte h beadta a jelentkezésem) de szemtanú szinte mindenről, még a dresscodeos vitánkról is. ha nem jelenthetem fel véletlen bármit tehetek ez ügyben? nagyon zavar h ott tanít még és a barátaimmal is egyre bunkóbb illetve továbbra is erőlteti ezt a “mondj el nekem mindent én vagyok a gimis anyukád” dolgot…ma is megríkatott egy gyereket mert el kellett mondania valamit az osztály előtt ami neki traumatikus és kényes téma, mert hát “igy lehet ismerkedni”. bármilyen tanácsot elfogadnék h mit tehetek.

2023. szept. 4. 20:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha intelligens lennél tudnád mikor kell abba hagyni.
2023. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

elmondtam neki amit akartam miután hatalmas vitát csinált belőle, előtte csak próbáltam vele beszélni erről az egészről (amivel kétlem h baj lenne), majd miután közöltem vele mindent hazamentem és soha nem mentem vissza. szerintem abbahagytam amikor kellett (lehetett volna hamarabb is igaz de hupszi)

de oké felfogtam h nem tehetek ellene semmit csak egy kérdés volt na😭😭

mivel egy ismerősöm nemrég felhozta gondoltam megkérdezem

de igen hamarabb kisétálhattam volna az épületből, hosszabb lett az a beszélgetés mint terveztem, igen gyerekes módon élveztem a veszekedést és h végre elmondhatom neki h a majdnem max pontos felvételim nem az ő érdeme mert egyedül készültem fel rá, bevallom ez nem volt a legérettebb dolog amit valaha tettem de most na kétlem h a világ legrosszabb embere vagyok emiatt. nem mondom 100%-ban ártatlan vagyok ha ugy hangzott akkor sajnálom nem vagyok profi a fogalmazásban (lehet mondani h látszik, tisztába vagyok vele h nem az erősségem én se értem h lettek jó jegyeim nyelvtanból), de azt se mondanám h mindent kiérdemeltem ha több osztály aki hallotta mindkét fél részét, inkább az én pártomat fogja.

2023. szept. 5. 22:58
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy rossz ember, de nem jelentheted fel és kész. Hülye volt aki ezt mondta. Az meg látszik az írásodból, hogy az arcból visszább kéne venni, mert ha túl nagy előbb utóbb valaki benyomja. Arról nem is beszélve, hogy MÉG nincs mire büszkének lenned... Én megértem a tanárt is, hogy ideges lett rád.
2023. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

azért egy két dologra lehetek büszke, lehet nem nagy dolgok de én örülök neki és hátba veregetem magam érte. az pedig h a tanár ideges lett mert nem értek vele egyet mindenben és ezért lek*rvázott ugy h folyton büszkén mesélt arról h milyen tehetséges vagyok az már engem nem annyira érdekel. ha ugy akar rólam mesélni h egoista k*rva vagyok akkor csak nyugodtan ha meg ugy h az egyik legjobb tanítványa vagyok és egy nap híres leszek akkor meg csinálja azt, az ő dolga. szimplán csak nem tartom magamban a véleményem pont ugy mint mindenki más ezen az oldalon. na de puszi mindenkinek az arcomból nem veszek vissza, büszke leszek továbbra is magamra mert végre van aki meg akarja venni a rajzaimat, a tanárral nem tudok semmit se kezdeni ez van és szépen nyugisan leteszem a diplomámat, amire festek egy fasza festményt a diplomavédésemet pedig ne aggódjatok nem igy fogom megfogalmazni <3 ha pedig megerőszakolnak az az én hibám lesz ugye.

élveztem az itteni társalgást, már hiányzott ez a csodás oldal. ha pedig valaki szerint egoista vagyok akkor gondolja azt nyugodtan, a barátaim meg a mostani tanáraim igy szeretnek, random emberek véleménye a személyiségemről pedig nem fog annyira meghatni. na pusszantás legyetek ti is idegesek rám <3

2023. szept. 5. 23:25
 15/20 anonim ***** válasza:
54%
Örültem a pusszantásnak. Mikor jön a feljelentés?
2023. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem bírtam végigolvasni ezt a tagolatlan szöveget. De a lényeg már az első sorban benne van: "miután elballagtam gimiből visszajártam a rajzszakkörre"


Ha elballagtál a suliból, akkor minek jársz vissza? Onnantól nem sok közöd van az iskolához, ha egy tanár megkér, hogy hagyd el az iskolát, és nem hagyod el, akkor te vagy támadható. Ez lesz az első kérdése a rendőrnek is, hogy mit keresel ott?

2023. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#12:06

De olvasd végig! Különben te is kapsz egy pusszantást, aztán egy feljelentést.

2023. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Pusszantás#17.

Ez egy nagy nulla!


Üdv


Xy. R. Hdgy

Aki érti érti.

2023. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%
A hadnagy úr mint szerv van itt, vagy mint magánember 😂?
2023. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
70%

A kérdés szempotjából lényegtelen.

Itt bűncselekmény nem történt.

2023. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!