Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatptt valaki személyesen...

Zaklatptt valaki személyesen és közösségi oldalon is kb. 200 üzenet, én kétszer írtam vissza és feljelentett ő zaklatásért. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Természetesen elmondtam kihallgatáson és azt mondták ezt így el is fogják utasítani. Bevitte a 2 válasz emailt, higy én őt azzal zaklatom és abban rágalmazon. A lúzer magának csinált reklámot.
2023. szept. 6. 10:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy folyamatosan üldözött, követett, nyomozott utánam meg sem említem. Egyszer felhívtam, hogy megmondjam neki a magamét (normálisan), nem szólt bele, felvette és öregem azt is bevitte előadva, hogy mit él át...
2023. szept. 6. 10:58
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Sose értettem ezeket a kérdéseket.

Ott a tiltás gomb.

2023. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Mi volt a zaklatás konkrétan ?
2023. szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fent soroltam a nagyrészét. Nem tudtok olvasni????


Én visszaírtam neki 2 levelet, illetve egyszer hívtam, ezejet meg fogta és bebattyogott vele a rendőrségre zaklatásért feljelenteni engem. Azon csodálkozom, hogy elfogadták neki. Elmondtam ezt is, amiket csinált, a durvábbakat nem, amiket nem tudok bizonyítani és mondták, hogy nen lesz belőle vádemelés.


De képes hónapokig bánntani, de neki megsérült a lelke, hogy kapott 2 emailt, hogy fejezze be amit művel.

2023. szept. 6. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Miket írt neked?
2023. szept. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5

Hagyjad ez troll!

2023. szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Magad írogatsz értelmetlen dolgokat. Troll sem vagyok.
2023. szept. 6. 11:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Vélhetően egyikőtök sem normális.
2023. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Te meg főleg nem drágám az 5 kommented után.
2023. szept. 6. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!