Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha életveszélyesen megfenyeget...

Ha életveszélyesen megfenyegetem a Telekom-ot, és ők feljelentenek, akkor felebezhetek azzal, hogy nincsen normális internet?

Figyelt kérdés
Mert az egész család életét megkeserítik, 5 percenként elmegy az internet. Váltani nem tudok, mert még tart a hűségidő. 3 szor ki lett cserélve a router (általuk), többször betelefonáltam.

2016. jan. 20. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem. Bár azt nem értem, egy céget hogy tudnál életveszélyesen megfenyegetni. :D
2016. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azzal, hogy felrobbantom valamelyik üzletük.

De nem tudnám így elérni, hogy foglalkozzanak velem?

2016. jan. 20. 17:43
 3/12 anonim ***** válasza:

Foglalkozni fognak veled, ne izgulj. Hamar kiérnek majd a sünök, a beszélgetés meg ugye rögzítve...

Egyébként megértelek, én is utálom a rohadt trémobilt, de nekem nincs lehetőségem váltani se, mert röhej, de ahol lakok nincs SEMMI más. És nem putrifalváról beszélünk hanem egy megyeszékhely belvárosáról...

2016. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozni foglalkozna veled...a rendőrség, tekintve hogy ez terror cselekménnyel való fenyegetés. A család meg akkor sem fog örülni ha apuci börtönben ül.
2016. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az is bűncselekmény, hogy internetet ígérnek de mégsem kapok. Én hogyan hívhatom ki rájuk a rendőröket?
2016. jan. 20. 17:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ésszerűbb, ha valamilyen, lehetőleg bizonyító erejű módszerrel rögzíted, hogy használhatatlan a szolgáltatás, és bejelentést teszel a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóságnál. Azzal, ha nem szolgáltat, vagy használhatatlan minőségben szolgáltat, tulajdonképpen ő követi el a szerződésszegést. Te vállaltad, hogy a szerződéskötéskor kalkulált havidíjért a hűségidőszak alatt előfizető leszel, ő vállalta, hogy szolgáltatást biztosít számodra. Őt ugyanúgy köti a szerződés, mint téged a hűségidőszakra. Sok fogyasztó van, aki az alapvető jogaival sincs tisztában, és bizonyos szolgáltatók ezzel vissza is élnek.
2016. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azzal nem a rendőrség foglalkozik.
2016. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 vagyok

Mármint azzal hogy nincs net.

#6 szépen leírta

2016. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudod, mit jelent fellebbezni?
2016. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#6 Köszönöm!

Én sem gondoltam komolyan a kérdést, de rettenetesen felidegesített, úgy, hogy már bármit megtettem volna csak, hogy normális netem legyen.

2016. jan. 20. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!