Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fel akarnak jelenteni droghasz...

Fel akarnak jelenteni droghasználatért, mire számíthatok? (Nem használok drogot!)

Figyelt kérdés
Egy szomszédom nem bírja a búrámat, ezért több hónapja hamis vádakkal illet, a legújabb agyszüleménye, hogy én drogos vagyok, és fel fog jelenti. A rendőrség mennyire foglalkozik ilyen bemondásos feljelentésekkel? Nem használok drogokat, és semmilyen drog, marihuána nincs a lakásomom.

2023. szept. 13. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

a legjobb, ha feljelent.


ha tényleg nem használsz, akkor ez ki fog derülni és utána lehet feljelenteni a szomszédot hamis vád miatt.


akkor majd megtudja, hogy a rendőrök baromira nem bírják, ha valaki rabolja az idejüket.

2023. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1


Ez azert visszauthet, mert lehet, hogy egy masodik latogatasnal mar lehet erezni a fuszagot mert elsore sikerult idoben cselekedni. A harmadiknal mar valoban valoszinuleg idopazarlasnak gondoljak, ahogy irod.


Meg attol is fugg, hogy mit mond a szomszed. Mit csinal a kerdezo. Orjong? Hallja hogy egy csajt eroszakol, bantalmaz? Amellett hogy a drogot is megemliti?


Egy masodik latogatast ilyen vadakkal meg szoktak azert tenni. Az elso sosem biztos szinte.

2023. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyedül élek, nem őrjöngök, nem hangoskodok, és nincs barátnőm sem. Házibulit sosem tartok. Azért haragszik rám, mert teljesen más véleménnyel vagyunk sok mindenről, és általában megvédem magam, mikor rámszáll. Egy nyugger asszonyról van szó, aki a többi lakót is fenyegeti. Most épp én vagyok porondon.
2023. szept. 13. 12:15
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha kijön a rendőrség, nem fog találni semmit, nem fog érezni semmit, és én sem leszek önkívületi állapotban.

Csak a rendőrségre járkálás nem vonz, mert van más dolgom is...

2023. szept. 13. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen feljelentésből van napi 1000db. Emiatt nem fognak beidézni. Legrosszabb esetben bekopognak és feltesznek pár kérdést és elmondod nekik amit itt is leírtál.
2023. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo persze hogy nem fognak, csak arra reagaltam, hogy ne lepodj meg ha kapsz egy masodik alaposabb latogatast. De valoszinuleg az lenne az utolso, ha egyaltalan megtortenne.
2023. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!