Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az egyetemista életet tényleg...

Az egyetemista életet tényleg átjárja a drog? Megszokott dolog a használata? Legyen az fű, vagy bármi ennél komolyabb drog. Reális válaszokat várok!

Figyelt kérdés
Melyik karokon a legmegszokottabb, ha lehet ilyen "katgorizálást" felállítani? Megszokott dolog a használata? Legyen az fű, vagy bármi ennél komolyabb drog. És mennyire nyílt titok ennek a használata? Reális válaszokat várok!

2014. ápr. 6. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Értelmes egyetemisták nem drogoznak, inkább azok akik divatból mennek egyetemre bulizni majd 5 év után abbahagyják mert nem tetszik az első év.
2014. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%

hülye drogos!

az ilyen akar még továbbtanulni?

na szép kezekben lenne az ország!

2014. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nyílt titok.

Ötödik éve tapasztalom, hogy olyan általános a fű, mint az alkohol. A kemény drogokról nem tudok beszámolni, nem járok olyan társaságba, nem találkoztam vele.


Kevesen vagyunk kakukktojások, akik a füvet sem szívjuk.

Részemről megmaradtam az alkoholnál.


Kategorizálás szerintem felesleges. Elején már mondtam: általános.

2014. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
74%
Én egy jobb gimnáziumban vagyok végzős és bár nem reklámozzák (én ezért meg is lepődtem rendesen, miközben ráeszméltem az állapotokra), de kb az évfolyam 70%-a drogozik, nyilván van aki keményebben (ezek vannak azért kevesebben), meg vannak akik csak néha betépnek a haverokkal... Ha ebből indulunk ki, hogy már középiskolában is, akkor gondolom egyetemen is... Én már azon lepődnék meg, ha valaki azt mondaná, hogy még sose próbálta...
2014. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2. nem vagyok drogos, pont ezért kérdezem :) de lényeg hogy az értelem az süt...
2014. ápr. 6. 14:48
 6/13 A kérdező kommentje:
amúgy én az ilyen teljesítménynövelőkre is gondolok, mert legutóbb azt hallottam, hogy egyesek a koffeintablettával kedzik, aztán áttérnek a hiperaktívak számára felírt gyógyszerrel mert ettől elvileg jobban teljesítenek... és kicsit kiakadtam, mikor ezt meghallottam
2014. ápr. 6. 14:50
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Első kettőnek, Bármennyire is nehéz elképzelni számotokra, igen is elég sokan drogoztak egyéb okból kifolyólag, jogászok, leendő orvosok, olyan emberek akikre ma természetes hogy az életedet bízod ha bizalmat szavazol a munkájának, legyen sebész, fogorvos.

Van akivel elszaladt a ló mert kapta otthonról a valag pénzt, mellette tartott egy szintet tanulásban, de nem is erőltette halálra magát!


Maguk között elfogadják, de vannak "jóakaróik" akik elintézik hogy kitegyék őket az egyetemről a drog miatt.

Nekem csak szakközepes végzettségem van, és igen csak meglepett hogy a gépészmérnök srác, szívta a füves cigit sörrel kísérve!


Szóval néhányuk igencsak él vele, vagy azért mert tanuláshoz kell, vagy mert a társaság olyan, de hangsúlyozom nincsenek sokan

2014. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekem atirta, mondjuk en Hollandiaba jarok egyetemre, igy ertheto.
2014. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jogi egyetemre járok, és nálunk nem jellemző. Persze van egy-két ilyen alak, de a többség nem él ezekkel.
2014. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Mifelénk nem drogoztak...Én és a barátnőm és páran biztos nem. Hogy a többiek mit csináltak az a saját szégyenük,nem az enyém. Felkötni mindet!
2014. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!