Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Utánképzésen csinálnak drogtes...

Stonny kérdése:

Utánképzésen csinálnak drogtesztet?

Figyelt kérdés
1,5 évre elvették a jogositványomat, bódult állapotban vezettem (füveztem), egy hónapja kb nem fogyasztottam viszont előtte rendszeresen, voltam feltáráson lll.+ V. csoportba kerültem, az lenne a kérdésem hogy mennyire valószínű egy ilyen foglalkozásom hogy drogtesztet csináltassanak velem?

2023. szept. 20. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Minek csinálnának?
2023. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak félek!
2023. szept. 21. 07:36
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

2

Ne drogozz!

2023. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hogy buktál le? A füvet nem szondázzák. Vagy annyira meg voltál borulva, hogy nyilvánvaló volt?
2023. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem voltam megborulva egyáltalán, aki sokat csinálja tudja hogy egy idő után abszolút nem leszel “zombi” tőle, csukott ablaknál csináltuk egy szobába, büdös lett a kabátom beultem az autóba és 500m múlva már ki is szedtek, illetve be is vallottam, tudtam hogy rosszat tettem!
2023. szept. 21. 15:07
 6/16 A kérdező kommentje:
Arra hogy ne drogozz meg csak annyit tudok mondani hogy köszönöm a nagyszerű választ, abszolút megvalaszoltad a kérdésem ;)
2023. szept. 21. 15:07
 7/16 A kérdező kommentje:
Még a rendőrök is mondták hogy nem látszik rajtam csak van egy procedúra amit ilyenkor végig kell csinálnijuk!
2023. szept. 21. 15:09
 8/16 anonim ***** válasza:

1,5 évi jogsibukta egy spangliért??

Ez nagyon meredek...

2023. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem értem a storydat. Miért szedtek ki 500 méter után? Megszaglásztak? Mert ha kiszállsz a kocsiból akkor szabad levegőn annyira nem érezhető egy kabátból. Miért vallottad be? Mondhattad volna azt, hogy az udvaron rendet raktatok és mindenféle leveleket meg ágakat égettetek és annak a szagát érzik.
2023. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem értem mi ilyen érthetetlen ezen, aki tényleg kiváncsi rá megmutatom az egész ügyemet nagyon szívesen, de a kérdésre még senkinek nem sikerült válaszolnia, nem egy spangliert kaptam es igenis ha bent szivsz valahol meghozza nagyon Jo füvet, az utána érezhető egy zárt autóból miután letekered az ablakot
2023. szept. 21. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!