Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kannabisz van egy múzeumban...

Kannabisz van egy múzeumban abban van THC? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egy múzeum kertben Cannabis Sativa ültetvény van. Abból a célból, hogy régen feldolgozták. Ruházatot, kötelet, szőnyeget stb.. készítettek belőle.


Az tartalmaz THC-t vagy az tiltott egy múzeumban és csak THC mentes lehet ott?



2023. szept. 23. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Valamennyi van benne, de valószínűleg olyan fajta, amiben kevés van.
2023. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Régen a kendert a feldolgozás során vízben áztatták. És olyankor a halak feldobták a talpukat. Csak össze kellett őket szedni a felszínről, ahol hassal felfelé úszkáltak. Ez is a THC miatt volt. Viszont, ahogy az első válaszoló is írta, nagyon alacsony a tartalom, a hatás csak a nagy mennyiségű kender miatt alakult ki.
2023. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ipari kender thc tartalma 0.2%. Az ilyen fajta kender ültetése mindenki számára legális.
2023. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hoztam haza onnan több ágat is tele rügyekkel. Majd elszívom és megmondom van-e hatása. Az illata nagyon édes volt. Bár száradás után már alig érezhető.
2023. szept. 25. 12:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne várj tőle sokat. Azért kiváncsi vagyok mit tapasztalsz, írd majd meg. Ha a cbd tartalma magas akkor kellemesen ellazulsz tőle de a thc okozta klasszikus betépést szerintem nem fogod érezni.
2023. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az ipari kenderben nincs semmi, aminek hatása lenne... Konkrétan gyomot szívsz el...
2023. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez így nem teljesen igaz. Az ipari kendernek is lehet viszonylag magas cbd tartalma. A cbd hatásait nem fejtem ki arról bőven tudsz olvasni a neten.
2023. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


0,2% alatti THC-tartalmú kender piaci forgalomban kapható, mert a magyar jogszabályok szerint ilyen százalékban nem minősül kábítószernek. Az efölötti tartományt tartalmazó növény termesztése, terjesztése és fogyasztása azonban továbbra is illegális.

2023. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!