Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol tudnék szólni, hogyha...

Hol tudnék szólni, hogyha zavarnak az útszélén, és a körforgalomba kihelyezett vallásos dolgok?

Figyelt kérdés

Zavar, szerintem nem odaillő. Kicsit ironikus is, pont odarakni, ahol annyi autó közlekedik. Rossz értelemben.

És nem az úton kéne mutogatni őket. Elmebetegség.


2023. szept. 30. 03:59
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Olyan ézés, mint aki először lát egy szétrohadt nyomorékot egy cigisdobozon, közben zaklatja egy vallásos őrült.


Az ember képébe nyomják, ami nem is érdekli.

2023. szept. 30. 04:03
 2/20 anonim ***** válasza:
25%

Engem is zavart a nyugati országokban, hogy LMBTQ színű zebra meg transz zászlók lobogtak mindenütt. Itthon szerencsére csak a városházán láttam ilyet a dilettáns főpolgármester jóvoltából.

Nem kéne az úton, sőt sehol mutogatni őket. Elmebetegség.

Az ember képébe nyomják, ami nem is érdekli.

2023. szept. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igazad van. Ocsmány is. Menjenek színesebb falvakba, ott csinálják.


De ne fogd rájuk azt, amit kérdeztem a kérdésben. Minden hibáját nem magyarázhatja a kormány azzal, hogy van egy elb@szott valaki, aki meg szintén csinálja az ellenzékből. Akkor a kormány is legyen akkora százalékban jelen, mint az ellenzék. Nem védekezhet valaki azzal, amit hibának vélnek más pártoknál is. Mert ők is csinálják. Ez már undorító, és le kéne esnie másoknak is, hogy ezzel ők sem lesznek különbek az ellenzéknél.

Plusz mások rosszával nem lehet megmagyarázni, hogy akkor én is csinálom.


Ezt a kormányod csinálja. Mi köze van ahhoz, hogy valahol van színes zebra?

2023. szept. 30. 04:28
 4/20 A kérdező kommentje:
Hány hülyeségét magyarázta a kormány azzal, hogy az ellenzék is csinálta? Hogy lehetnek még kormányon?
2023. szept. 30. 04:35
 5/20 anonim ***** válasza:
17%

Figyelj, azt se tudom milyen vallási jelképekre gondolsz az út mellett. A templom is zavar? Mert az a legkisebb településeken is ott van több száz éve...


Mi köze a színes, szívárvényos zebrához? Hát, nektek libsiknek soha nem volt erősségetek a logika vagy bármiféle önkritika... az a köze van, hogy ha téged a jobboldali propaganda zavar (vagy amit annak tudsz be), akkor engem meg hadd zavarjon ugyanez a ti oldalatokról is.


Más rosszával valóban nem lehet megmagyarázni a saját saramat, de akkor pontosíts már, hogy konkrétan mi zavar.

2023. szept. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

Sehol.

El kéne fogadni, hogy nem vagyunk egyformák.

Amit ha jól tudom, a liberók egyik fő igéje....

Mondom ezt ultrakonzervatív vidéki bunkóként.

2023. szept. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

6, a kormány mikor fogadja el, hogy az ország nagyrésze már nem keresztény?


A népszámlálási adatok igazolták.

2023. szept. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Tekintettel arra, hogy az egész kormány a keresztény vallásra épít, sehogy.


Persze ha nem valami iszlám vagy buddhista cuccot láttál. Bárt azt Viktorkáék maguktól is leszedetnék.

2023. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
Mi zavar? Az, hogy útszélen, körforgalomban, vagy az, hogy vallásos? Ha a közlekedésbiztonságot veszélyezteti, ne legyen semmilyen, ha nem veszélyezteti mi a gond azon kívül, hogy nem felel meg az ízlésednek?
2023. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mind a kettő. ne az útszélén legyen, hogy mindenki lássa. És amúgy se kéne ilyet sehova se rakni.
2023. szept. 30. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!