Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van-e joga a munkáltatónak a...

Van-e joga a munkáltatónak a személyi igazolványt lemásolni? A jogász szerint nincs joga, max adatokat írhat ki róla ill ellenőrizheti a tartalmat, de lemásolni beszkennelni nincs joga

Figyelt kérdés
2023. okt. 3. 10:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek lemásolják.
2023. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

nem az volt a kérdésem kinek másolják le kinek nem hanem az a gyengébbek kedvéért hogy JOGA van-e hozzá...


Ha éjszaka a néptelen utcát pirosat kapsz átmész hiszen senki sincs ott. de ettől még JOGOD nem lesz hozzá. csak lehetőséged.

2023. okt. 3. 11:15
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jogászod szerint nincs joga, akkor mi a kérdés?
2023. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

az a kérdés hogy miért állítják hogy joguk van ha NINCs. ez a kérdés.


Most vagy a szemét főnökömnek hiszek vagy a jogásznak. És valahogy az előbbi fel se merül.

2023. okt. 3. 11:18
 5/20 anonim ***** válasza:
Mert a cégek munkajogászai másképp értelmezik a törvényt. Tudod egy vessző és másképp hangzik minden
2023. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Értem.ez esetben feljelentem őket jogosulatlan adatkezelésért, bíróság lesz belőle és ott kiderül ki értelmezi jól. ez kell? akkor ez lesz.
2023. okt. 3. 11:21
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Hűha, ismét itt a munkaügyes troll!

Az alapítványi iskolában legalább működik a fénymásoló, ez pozitívum!

2023. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Értem.ez esetben feljelentem őket jogosulatlan adatkezelésért, bíróság lesz belőle és ott kiderül ki értelmezi jól. "


Sok sikert, majd ird mehg mennyi perköltséget varrtak a nyakadba. Gondolod győzni fogsz? :D Ne legyél ilyen naiv, de komolyan, hány éves vagy, 15? :D

2023. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"de komolyan, hány éves vagy, 15? :D"


Ja. Meg még + 30.

2023. okt. 3. 11:33
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Vagy megnyeri a pert, és kirúgják a munkahelyéről. Nagyon megéri egy ilyen piszlicsáré dolog miatt kirúgatni magadat.
2023. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!