Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnátok egy olyan törvény...

Támogatnátok egy olyan törvényt a magyarság védelmében, hogy a férfiaknak kötelező legyen legalább három gyereket vállalniuk?

Figyelt kérdés

Ebbe természetesen beletartozik a gyerekek megfelelő körülmények közötti felnevelése is, ami a férfi feladata lenne elsősorban (de persze besegíthet az anya is, ha akar).


Amennyiben a férfi biológiai okokból nemzőképtelen (pl. homoszexuális, terméketlen, a párja meddő... stb.) vagy 50 éves koráig nem talál anyát a leendő gyerekeinek, három árvát utalna ki neki az állam.


2023. okt. 14. 17:35
A kérdező szavazást indított:
nem érdekel a magyarság fogyása
érdekel a magyarság fogyása, nő vagyok, támogatom
érdekel a magyarság fogyása, férfi vagyok, támogatom
érdekel a magyarság fogyása, nő vagyok, de NEM támogatom
érdekel a magyarság fogyása, férfi vagyok, de NEM támogatom
18 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Csak, ha asszonyt is biztosít nekem az állam. De ne valami fogatlan c betűst.
2023. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ma 17:41


A nők emberek, nem lehet csak úgy kiutalni őket, az ő szabad döntésük kell legyen, ha gyereket szülnek egy férfinak. A legtöbb férfi azért képes párkapcsolatot összehozni, szóval erre nincs szükség. Ha mégsem sikerül, akkor lásd az utolsó mondatom, árvákat kapnának.

2023. okt. 14. 17:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó ötlet 3 gyereket odaadni egy incelnek. Még arra is képtelen, hogy nőt szerezzen. Akkor a gyereknevelés menni fog neki? :D
2023. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Fú...no comment.

A férfiaknak miért nem szabad döntése akkor, hogy vállalnak-e gyereket?

Továbbá a nőkre ez miért nem vonatkozik?

Speciel engem nem érdekel, hogy mennyi magyar van, az egyént nézem és baromira nem támogatok semmi ilyen terhet.

2023. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg mi ez, hogy besegítHET az anya is?

Wtf...

2023. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 17:52


A nőknek elég nagy teher a várandósság és a szülés, na meg utána a hónapokig tartó felépülés, a többi legyen a férfi feladata, elvégre mégis csak ők a családfők.

2023. okt. 14. 18:14
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy hülye hozzáállás,hogy ő a családfő. Meg milyen családfőről beszélsz, mikor azoknak is adnál gyereket, akinek nincs senkije?

Továbbá a pár hónap önként vállalt várandósság mióta egyenlő szint azzal, ha valakire rá akarod kényszeríteni más gyerekeinek a felnevelését, minden szarjuk finanszírozását? Még diktatúrákban is ritka egy ilyen szélsőséges ötlet.

2023. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy ennyien siránkoznak az ország sorsáért, de egy férfi sem hajlandó tenni érte még ennyit sem :( Pedig csak annyit írna elő a törvény, amit most is bevállal egy normális pasi magától: találj egy párt és vállalj vele három gyereket.
2023. okt. 14. 18:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt meg megint ne döntsük már el, hogy ki számít normálisnak...

Meg remélem, hogy a legtöbb ember nem azért vállal gyereket, hogy ne fogyjunk el, mert az megint...érdekes...

2023. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
"Szomorú, hogy ennyien siránkoznak az ország sorsáért, de egy férfi sem hajlandó tenni érte" Bizony, tesznek érte, az értelmesebbje kimegy határon kívülre.
2023. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!