Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most hogy a volt férjem...

Most hogy a volt férjem újranősült,elveheti tőlem "csak" ezért a fiunkat,akit már 5 éve nekem ítélt a bíróság?

Figyelt kérdés
Én már 4 éve párkapcsolatban élek,2 éve együtt élünk.Van már kistestvére is a fiamnak.Már évek óta családot alkotunk.Nekünk is össze kellesz házasodnunk emiatt?Amúgy nem akarunk.Én már nem hiszek a házasságban.

nov. 19. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem indok rá.
nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi alapon?
nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Erkölcsi alapon.Hogy "példamutatóbb" család,mert a kapcsolatuk hivatalos.Remélem tévedek és ilyesmi nincs a gyakorlatban.Mondjuk még nem hallottam ilyenről.Mi is rendes család vagyunk,fiam és a párom szinte apa-fia kapcsolatban vannak,a testvérét imádja.Nem hagyhatom,hogy elszakítsák tőlünk.A megítélt láthatáson kívül bármikor találkozhatnak,mindig is így álltam hozzá.
nov. 19. 20:41
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Ahhoz, hogy egy nőtől elvegyék a gyereket és az apának ítéljék, ahhoz nagyon nyomós ok kell. Egy élettársi kapcsolat nem az.
nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 a bíróság nem erkölcsi alapon ítélkezik. Nem vehetik el nyugi, ha csak nincs más, valóban fontos indok erre. Kb verned kéne hozzá a gyerekedet. Vagy utcára kerülni vele, vagy ilyesmi.
nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Most az a kerdes, hogy mivel a volt ferjed ujranosult, te pedig nem, elveheti e toled a gyereket csak azert, mert ahogy irod, az o kapcsolata mar hivatalos, a tied pedig nem? Akkor a valasz az, hogy nem, emiatt nem.
nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
nov. 19. 21:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

dehogy! Nem vehetik el. És nem si fogják.

Miért aggódsz? a volt férjed hirtelen változtatni akar a láthatáson, gyerekelhelyezésen? Azaz most jelezte neked, hogy akkor többet legyen nála afiatok vagy valéami egyéb miatt merült ez föl?

Ahhoz, hogy egyáltalán bármiféle változás legyen pl. hogyha valaki nél a gyerek csak havi 2 hétvégét és a szünetek felét tölti változzon azt valamelyik szülőnek kezdeményeznie kell. Ha te nem kezdeményezed és a volt férjed se, akkor semmi nem fog változni.

Nincs olyan, hog ypéldamutató család. Olyan van, hogy mi a gyereknek a jó, hol szeretik, biztosítják a testi, szellemi egészségét, jólétét stb. Ha belegondolsz nálad van kistestvére, ki is akkor a példamutatóbb? Hát ti. nem a házasságkötéstől példamutató valaki. Szóval ez semmit nem számít. Nyugi.

nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
A legnagyobb teher a gondolatok a fejünkben. Leföldelős terápiát javaslok. Pl. Séma, kognitív. Mert így nem lehet élni.
nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!