Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Betegségeim miatt nem tudok...

Betegségeim miatt nem tudok eljutni az okmányirodába, de szükségem lenne érvényes személyi igazolványra. Hogy tudom, mely szerv által indítványozni ezt? Vagy kinek, kiknek a meghatalmazásával?

Figyelt kérdés

Nicns útlevelem és semmi egyéb érvényes okmányom.

A betegségeimről nincs papírom.



#személyi igazolvány #okmány #Érvényes személyi igazolvány #Érvényes okmány
2023. nov. 24. 17:29
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

"sokszor az erős napsütésben-D vitamin forrás- kevésbé, vagy épp nem is zavarnak a hangok" - Nem sokszor történt, csak néhány (5-7) alkalommal. Olyat sehol nem írtam, hogy sokszor. Ezenkívül nem a D-vitamin miatt történt, mert szedek D-vitamint, és még nagy dózissal se értem el semmit. Valami más lehetett az oka.


"kezdjél zöldségtermesztésbe" - Nem élhető a környék. Ezenkívül erdőben nincs ((sok / elegendő)) napfény. Valamint nem tudom semmivel sem körülvenni, így a vadak megdézsmálhatják. stb. De tervben van termeszteni...másutt.....


"Állattartást nem mondom a hangok és szagok miatt." - Az állathangok nem zavarnak. A 20. hozzászólásban szerepel, hogy: "Az állattrágya szagok nem váltanak ki olyan reakciókat, mint a mesterséges méreg-szagok."


"Addig is akik étellel segítenek, kérjél tőlük tablettaformában vitaminokat." - Amit tudok, azt kérek, de véges a "kassza".


"Azt az egyet viszont nem értem, hogy hogy tudsz heti két alkalommal bemenni a szüleidhez máshova pedig sehova nem vagy képes menni." - Nem oda megyek be, ahol laknak, hanem a lakáshoz tartozó pincébe megyek. Társasház...a pincében nincsenek háztartásban használatos dolgok, de egyébként nem az orromon veszem a levegőt ilyenkor.

márc. 19. 21:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!