Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Címkét cseréltem a hádában,...

Címkét cseréltem a hádában, hogy egy ezressel olcsóbban vegyek meg egy felsőt. Megesz a lelkiismeretem és most félek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon hirtelen jött az ötlet, miszerint meg tudnék cserélni két címkét a próbafülkében. Nem is néztem körbe, nem tudom van-e kamera a próbafülkében, és most nem merek visszamenni az üzletbe mert félek hogy esetleg utólag kiderül és beperelnek vagy ilyesmi. Nem tudom, hogy hogyan lépjek túl ezen; vissza kéne mennem és elmondani, hogy mi történt?

dec. 16. 19:58
A kérdező szavazást indított:
menj vissza, fizesd ki a "lopott" pénzkülönbséget
soha ne menj vissza és felejtsd el az egészet
ne érdekeljen, nem leszel elkapva
19 szavazat
 1/8 anonim válasza:
18%
ebbű baly lesz
dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
24%
börtön
dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
XD Szerintem nem fognak elkapni, csak ne csináld újra. Nem éri meg egy ezresért kockáztatni, de tuti jó érzés lehetett az az adrenalin löket! 🤯
dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 krwkco ***** válasza:
82%

Egy próbafülkében nem lehet kamera. Ott vetkőznek a vevők. Nem lesz következménye.

Küldj 2000 forintot jótékony célra valahová és ne csinálj többé ilyet.

A HÁDÁval már nem tudod lerendezni. A dolgozókat nem érinti, mert van egy bizonyos százaléknyi megengedett leltárhiány a lopásokra. (Mert ez az volt. 50 ezer ft alatti összegű lopás, szabálysértés.)

dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Fülkében nincs kamera, de az, hogy zavar a lelkiismeret nagyon helyes! Neked hogyan esne, ha valaki meglopna?
dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ötös; köszönöm!
dec. 16. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Az árazás hasraütéssel történik, senkit nem károsítottál meg.
dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
A Hádának nem hiányzik az a pénz, hidd el. Nyugi!
dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!