Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Parkolóban álló helyzetben...

Parkolóban álló helyzetben belém tolattak, de rajtam követel kártérítést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következőképp jártam két ünnep között:

Az egyik áruház parkolójában kerestem helyet, de előttem nekiálltak kitolatni, megálltam megvárni amíg a másik befejezi a műveletet (ki tudja mióta várt már, nagy volt a forgalom a parkolóban). Ez idő alatt a tőlem jobbra parkoló kocsival belém tolattak. Én kocsimban nem keletkezett kár, láthatóan a másikban sem. Kiszálltunk megnézni, majd mindenki ment a dolgára. Viszont aznap este az egyik helyi facebook csoportban a másik kocsi tulaja ingerült posztban követelte, hogy azonnal jelentkezzen az XY... rendszámú kocsi tulaja (azaz én) mert hogy tönkrement a tolatóradarja, vagy megy a rendőrségre. Tény, be van kamerázva a parkoló.


Szóval most ha az emberünk megteszi a feljelentést, mi lesz? Én álltam a parkoló egy "utcájában", ő meg oldalról belém tolatott. És ezek szerint neki ebből tetemes kára keletkezett, nekem meg semmi.

Járt már így valaki?



jan. 2. 07:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha beléd tolatott, akkor már előtte sem működhetett a tolató radarja, hiszen jeleznie kellett volna, hogy valaki áll mögötte...!
jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha így volt, nincs mit tenned...
jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Tehát működő tolatóradarral képes volt belédtolatni? Ezt azért elég nehéz elhinni. Azaz a radar vagy eleve nem működött és nem jelzett neki, vagy az illető letojta még a radar jelzését is...
jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!