Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hagyaték esetén rokonként...

Hagyaték esetén rokonként nyilatkoztam az elhunyt apám bankszámláiról és ingatlanról, most előkerült még vagy 3 banki ügyfélkártya, bankkártya stb. magyarországi bankszámlák lekérdezésére milyen mód van?

Figyelt kérdés

Kértem a közjegyzőasszonyt ahova lakcím szerint tartozott apám, hogy kérdezze le az összes magyarországi bankszámlát, tudom, hogy ezt nagyon egyszeruen meg tudna tenni, mert forditott esetben pl. NAV tartozás órák alatt vagy még annyi se végigfuttatják a rendszeren és lekérdezik.


A közjegyző asszony erre nem volt hajlandó! nem akart ezzel "dolgozni".


nagyon sok minden eltunt a lakasbol annó aranyak, számlakivonatok,stb.

a 3-ad áron cigányoknak értékesített nyaraló és gépkocsi adásvételi sem kerult elő, a földhivatal pedig nem adja ki.

De ez kettő utolsót már elengedtem, mert rámegyek idegileg.


A kérdés jelenleg csak a magyarországon vezetett bankszámlák lekérdezése,

mert különben a bankké lesz a pénz, a bank magától semmit nem fog tenni, mint a kozjegyzo is sz..t az egeszre hogy ne kelljen dolgozni.


Hagyatekra, orokosodesi ugyekre szakosodott ugyvedet is meg fogok keresni, nonszensznek tartom ezt a rendszert hogy a magyarorszagi fiokokat nem lehet kozpontilag ertesiteni.


Mindenkeppen fel akartam hivni erre a joghezagra a figyelmet, ha valakinek volt hasonlo ügye, -biztos vagyok meg benne hogy vannak bankszamlak amirol nem tudok-, az kerem ossza meg, facebook csoportot vagy hasonlot nem talaltam.


Nemetorszagban elek, ott is vannak ilyen ugyek ott a bank akkor sem lep ha az ugyfel mar 120 vagy 150 eves lenne, ott vannak erre szakosodott magannyomozok akiket fel lehet berelni jutalekért.



#póthagyaték #nyilatkozat hagyateki eljarashoz #hagyatek ismeretlen bankszamlak #hagyatek bankszamlak #hagyatéki közjegyző #elhunyt bankszámlái
jan. 7. 11:33
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
EEzzel tényleg a közjegyzőnek kellene dolgoznia.
jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!