Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik nyugati országban...

Melyik nyugati országban legkönnyebb állampolgárságot szerezni egyedülálló nemdiplomás magyarként?

Figyelt kérdés

Utóbbi kritérium fontos, mert sajnos itthon is kudarcom van a nők körében ezért esélyem sincs házasságra, külföldön az átlag +175 magas germán nők között meg totál 0 esélyem van, hogy beházasodva lehessen állampolgárságom.

Valamint szellemi munkakörben biztosan nem tudnék elhelyezkedni hiába van diplomám, szóval a sikeres kékgalléros munkavállalás is fontos tényező.



jan. 27. 11:25
 1/8 anonim válasza:
76%
Szerencse, hogy troll vagy, igy nem erdekes.
jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll, halálkomolyan kérdezem.


Megcáfolva a vádakat, hogy esetleg az vagyok:


* Igen, egyedülálló vagyok és ez külföldi állampolgárságszerzésnél fontos tényező.

* Igen, nincs megfelelő kvalitásom magas képzettséget igénylő munkát végezni így tudnom kell, hogy a célországban milyen lehetőségek vannak kékgalléros munkakörök betöltésére.


Természetesen lepontoztalak és remélem mindenki más hasonlóan tesz akiben van egy kis jóérzés.


A normális válaszokat pedig továbbra is várom és köszönöm.

jan. 27. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem utazás téma. A rovat a nyaralásoké.


Én sok esélyt nem látok. Az unión belül mindenki oda megy, ahova akar, és akkor amikor akar. Uniós polgárok is vagyunk. Nem kell trükközni az adott ország állampolgárságának megszerzéséhez sem. Ha nem vagy körözött bűnöző, vagy egyéb okból persona non grata, akkor megszerezhető.


Hogy munkát kapsz-e, más kérdés.

jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%
Átmész lemondasz a mostani státuszrol , tájékozodsz hogy működik és kérvényezed a kivánatosat, kettős állampolgár csak vegyes származással lehetsz .
jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Állampolgárságnál pont nem számít, hogy van diplomád vagy nincs, illetve, hogy egyedülálló vagy. Általában tudni kell az ország nyelvét, bizonyos ideig legálisan tartózkodni az országban, illetve büntetlen előélet.
jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha itthon nem találsz magadnak párt, ez külföldön sokkal nehezebb lesz.

Au állampolgárságot, ahogy 5-ös írta, idő kell, hogy megkapd. Legtöbb helyen meglehetősen megnehezítik.

jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon.
jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Látom sokan nem értik a kérdésem. A diploma nem az állampolgárság miatt jött szóba, hanem hogy olyan országban tudjak dolgozni, ahol "kékgallérosként" is van esélyem. Pl. Norvégiába csak mérnököket/orvosokat/kutatókat keresnek nyilván nem oda fogok menni, de a többi nyugati országban nem tudom mi a helyzet.

------------

#3: "Az unión belül mindenki oda megy, ahova akar, és akkor amikor akar. Uniós polgárok is vagyunk. Nem kell trükközni az adott ország állampolgárságának megszerzéséhez sem."


Csak tudod ott kezdődik majd a baj, ha Orbán hirtelen gondol egyet és kilépteti az EU-ból ezt a szerencsétlen országot.

jan. 27. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!