Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem kéne végre elkezdeni...

Nem kéne végre elkezdeni kivégezni a műkincsromboló elmebetegeket?

Figyelt kérdés
Akik mindenféle kamu ürügyből műkincseket támadnak meg a múzeumokban, és próbálnak tönkretenni. Miért kell az ilyet életben hagyni egyáltalán?

jan. 28. 23:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal komolyabb problémák vannak ennél. Sorozat és tömeggyilkosok, gyerekerőszakolók... hamár a halálbüntetésről beszélünk, akkor a tényleg nagyon súlyos eseteket kène max engedni, de személy szerint nem vagyok hb párti. Ettől függetlenül nyílván elítélendő a műkincs rongálás, de bőven elég egy kiadós összegű büntetés vagy egypár év börtön
jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Dehát a pénzbüntetés vagy pár év börtön nem hozza vissza amit tönkretett, és még csak nem is kellően elrettentő. Ezek sokszor több száz vagy épp ezer éves, történelmet megélt darabok, az egész emberiség örökségei. Erre jön egy ilyen degenerált és tönkreteszi csak mert azt hiszi hogy neki azt lehet? Én se vagyok hb párti, de 100 ilyen hitvány ember élete se érne fel 1-1 ilyen műkinccsel. Szóval nem ártana már példát statuálni. Pótolhatatlan eszmei kincsek ezek.
jan. 28. 23:42
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Semmiképpen nem ítélném halálra őket. Ezek csupán tárgyak, kacatok, amik előbb-utóbb porrá lesznek. Pénzbírságra ítélném, nyöghetné élete végéig, de korántsem küldeném a halálba egyiket sem.
jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Na és ha halálra ítélnéd az érdekelné a következő elmebeteget? Dehogy érdekelné a tette következménye, azért elmebeteg! Különben is, ha Isten, Allah vagy akármilyen hangok a fejedben azt mondják, hogy meg kell tenned akkor meg kell tenned és kész.
jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
A halálos ítélet túlzás, de néhány évre börtönbe küldeném őket. Lehetőleg nehézfiúkkal egy cellába. Pont jó, ha életben marad, mert akkor majd néhány év múlva kijön és elmeséli az elmebeteg társainak, hogy a börtön mindennél rosszabb és ne csináljanak ilyet.
jan. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Ha lesz halalos itelet, vissza lehet elni.

Mindig lesz olyan ember aki barmi aron meg akar szerezni a hatalmat es egyre jobban elnyomja igazsagszolgaltatas

jan. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

Vagy a böriben csak fainul kipattintja magát és utána nem csak rongálni fog, hanem erőszakosabb tetteket is vegrehajt majd.

Több száz óra közmunka, utcaseprés, szemétszedés stb meg egy jó kis kártérítés.

jan. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
De
jan. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Én a kezüket vágnám le, de a kivégzéssel is elégedett lennék.
jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Abszolút értem a felháborodásodat,tegnap volt a híradóban,hogy a Mona Lisa festményt megdobták

( igen tudom van elötte védő plexi)


Megmondom őszintén én is felhúztam ezen magamat.

Lehet,hogy az ügyük amit így

" népszerűsíteni" akarnak az egy fontos ügy lenne....


De ezzel csak azt érik el,hogy megutálja az ember őket is,és az ügyüket is.


Ha valami fontosat akarnak tenni a környezetvédelemért,akkor menjenek ültessenek fát,szedjenek szemetet strandokon,tengerparton akárhol...

Jah,hogy ahhoz tenni kéne,bepiszkolni a kis kezüket.

Ebből látszik,hogy ők nem környezetvédők,csak média hajhászok


Sokkal egyszerűbb az elkényeztetett dologtalan kezükkel műalkotásokat dobálni.

Szóval semmibe nem tartom őket.

jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!