Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudnám vissza szerezni...

Hogyan tudnám vissza szerezni a pénzem?

Figyelt kérdés

Egy reklámban egy elég jó pénzkereseti lehetőséget ígértek. El is utaltam a megadott számlára a pénzt, viszont az ez utáni beszélgetések során elbizonytalanodtam a dologban. Megkértem, hogy utalják vissza a pénzt, de csak azt mondják, hogy kriptoban van, és nem lehet csak úgy kivenni, és majd holnap.


Utólag beláttam, hogy rossz döntés volt ilyet csinálni, tudom hogy én vagyok a hülye, meg is bántam. De ettől függetlenül a pénzem nincs meg.


Látom hogy hol van, egy weboldalon, de elvileg a brókernek kéne jóvá hagynia a kivételt, akivel beszéltem, ő viszont nem szeretné.


Mit lehet így tenni?



jan. 31. 15:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Beszoptad. Nem kapod vissza. Legközelebb majd okosabb leszel. Remélhetőleg.
jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

Szabad tudni, mennyi penzt utaltal?

Mert nem mindegy...

jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy. Tanulópénz.
jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Meg az összegen kívül az sem mindegy mikor törtét az eset. Minél régebbe annál halványabb az esély hogy vissza szerezd a pénzt.
jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
100%
Sehogy.
jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Konkrétan mai esetről van szó, és több tízezer forintról.
jan. 31. 17:12
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Tehát pénzkereseti lehetőséget ígértek, erre befizettél egy csomó pénzt... Hát gratulálok.
jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Kriptoban van... ha-ha-ha! Soha nem fogod visszakapni. Ez egy szimpla internetes csalás. Feljelentheted, de semmit sem tud tenni senki.
jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Anya. Is hasonlo keppen vesztette el a penzet.. csak annyi hogy o nem tanult belole
jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sehogyan kérdező, ezt hívják tanulópénznek. De ehhez mennyire kell naivnak lenni? Ja igen majd valaki pont lesz annyira nagylelkű hogy másoknak milliós nyereségeket keres, valószínű.
jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!