Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hontalannak (állampolgársággal...

Hontalannak (állampolgársággal nem rendelkezőnek) milyen jogai vannak?

Figyelt kérdés
Konkrétan mivel jár az ha valaki hontalan vagyis nincs semmilyen állampolgársága egyik országban sem? Hogyan szerzhet az olyan állampolgárságot? Már korábban is feltettem ilyen kérdést ( https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1256.. de sajnos nem kaptam értelmes válaszokat, megpróbálom újra, hátha mostmár kapok értelmes választ. A jogi következményei érdekel meg, hogy tudnak-e állampolgárságot kapni de senki nem tudott választ adni. Hogyha nem vagy jártas a témában és nem tudod a kérdésre a választ akkor kérlek inkább ne írj semmit! Jogászok válaszát várom, esetleg a témáról szóló jogszabályok paragrafusait is beilleszthetné valaki ide ha van ilyen jogszabály egyáltalán, bár kétlem. Előre is köszönöm!

febr. 4. 03:28
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
febr. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki normális választ adott, csak te írtál hülyeségeket.
febr. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Mindenki normális választ adott, csak te írtál hülyeségeket."

Ez nem igaz, egyik hozzászóló sem adott értelmes választ a kérdésemre, egyik sem írta le, hogy milyen jogai vannak egy hontalannak, állampolgárság nélkülinek. Senki semmilyen jogszabályról nem írt, mindenki hülyeségeket írkált. Én nem írtam egyáltalán hülyeséget. Ha nem vetted volna észre a válaszolók írtak csak hülyeségeket szóval nem tudom te miről beszélsz!

febr. 4. 09:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak nagyon szépen köszönöm! Végre valahára egy értelmes válasz!
febr. 4. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!