Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A NAV adhat ki körözést?

A NAV adhat ki körözést?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!

Ma járt a bejelentett(családi ház) lakcimemen 2 NAV-os úriember. Nem voltam otthon(semmilyen levelet nem kaptam erről előzetesen, mindig àtveszi édesapàm őket pedig) Van NAV(TB) és egyèb(bűnügyi költség) tartozàsom

Az öcsém közölte velük,hogy már nem lakom ott. A kérdésem az lenne,hogy most körözést adnak ki ellenem a rendőrsègen,hogy megtaláljanak? Hazamentem volna,ha tudom,hogy jönnek. Emailt mindjart írok, de nem tudom azt se kit keressek. Öcsèm leadta nekik a telefonszamomat is. Állandó,bejelentett jövedelmem nincs.



febr. 6. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

“Van NAV(TB) és egyèb(bűnügyi költség) tartozàsom”


Vedd elő a határozatokat. Azon vanak nevek, címek,. Annak neve, aki aláírta. Felhívod , vmbeszélsz vele. Elmondasz mindent:

-tartozol

-kerestek

-nem laksz ott

-kinél kell jelentkezned: név, telefonszám.

febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
febr. 6. 11:43
 3/9 anonim ***** válasza:
A nav közvetlen nem fog keresni, de a rendőrséggel együttműködve már lehet.
febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt kèrdeztem,hogy fog-e a rendőrsèggel kerestetni. Raadàsul most mondta öcsèm,hogy rossz szàmot adott meg nekik. Annyit kèrdeztek van-e ingósagom vagy ingatlanom.
febr. 6. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van valami a neveden, akkor lefoglalják, számlaszámot inkasszóznak.
febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi. Most irtam egy emailt nekik,illetve holnap hívom őket,ha tudnak hova kapcsolni. Valamint az emailt is levèlbe foglalom. Azt nem szeretnèm elmondani,merre vagyok albèrletben,ezèrt maradt az otthoni a bejelentett lakcìmem,csak öcsrm elmondta,hogy már elköltöztem 5 éve(3 ève voltak kint,akkor sem tudtak mit foglalni) Illetve hetente hazajàrok egyébként
febr. 6. 18:41
 7/9 A kérdező kommentje:
Felhivtam a NAV-ot,ide-oda kapcsolgattak,de mindenki nagyin kedves és segítőkèsz volt. Küldenek levelet mielőtt ùjra jönnek. Köszönöm szépen a segítő válaszokat!
febr. 7. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem dolgozol? Csodálkozom, hogy nem tiltanak x összeget a fizetésedből…
febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Igen, ezt kèrdeztem,hogy fog-e a rendőrsèggel kerestetni. "


Simán megteheti. Végrehajtója dönt, hogy a tények ismeretében milyen további utat választ az ügyben. Ha úgy dönt, hogy rendőrséggel kerestet, akkor úgy is lesz.


Jól tetted, hogy jelentkeztél náluk, így tudtatok egyeztetni.

febr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!