Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaki nem ismeri a Romániában...

Valaki nem ismeri a Romániában hatályos törvényt, egészen véletlenül?

Figyelt kérdés
Szóval egy helyi csoport addminisztátora rakta ki nemrég, hogy ezentúl csak olyan portékát szabad felrakni a csoportba, hogy eladó, ami rendelkezik engedéllyel. Vagyis csak az rakhat ki (házi finomságok) eladó terméket akinek van engedélye és adózik. Ez szerintem abszolút elfogadhatatlan és ha valóban így van, akkor már rég késő lenne lázadni....
febr. 8. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ideje ujra Tusvanyoson Orbannak beszedet tartania szerintem. De oltozzon fel mert lehet ott hidegebb van, meg ugye putyin a medven lovagol.
febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt most nem egészen értem, pedig imádom szidni a politikusokat, Erdélyből meg pláne, mert itt minden ezer fényévvel szarabb, mint az utolsó magyar faluban. Ez a szomorú valóság, és akkor még jönnek újra elő az ilyen kommunista hatósági megnyilvánulások.
febr. 8. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj. A törvények szerint idehaza is csak engedéllyel és adózással folytathat valaki üzletszerű kereskedelmet. Az már más dolog hogy sokan sz@rnak rá, úgy látszik ennek a csoportnak az adminisztrátora épp nem.
febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, éppen azért szeretném pontosan megtudni, mert eddig Romániában ezzel nem volt gond (vagyis azzal, hogy eladjak egy szál kolbászt, egy kiló saját termést meg ilyenek). Kis mennyiségben lényegében brmit el lehetett. Ezért a megdöbbenésem.
febr. 8. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!