Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Operáció előtt mindig megillet...

Operáció előtt mindig megillet a jog, hogy konzultáljak az altatóorvossal?

Figyelt kérdés

Nyilván önjogú betegről van szó, aki tudatánál van és jogilag teljesen cselekvőképes.


Annyi csak, hogy sürgősségi beavatkozás kellett. Kérem aki válaszol, mondja el hol találom a részleteket (mármint melyik jogszabályban) Előre is hálás köszönet !



febr. 9. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen
febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sőt! Köteles megkeresni téged személyesen. Tájékozódik, nem vagy-e valamire allergiás, volt-e altatásod, voltak-e problémák, stb.
febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, csak hogy ne értsétek félre. Beszéltem az anesztes orvossal, de már csak akkor mikor a műtőasztalon voltam. (Előtte majdnem 3 órája már, hogy felvettek az osztályra és mindenki tudta hogy műtétem lesz)


Szóval sérültek ezek alapján a jogaim?

febr. 9. 23:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sérültek a jogaid. Ha a műtét előtt konzultáltál az anesztes orvossal. Mindegy az hogy a műtét előtt 1 perccel, vagy a műtét előtt napokkal.
márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!