Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Orvos hazudhat?

Orvos hazudhat?

Figyelt kérdés

Példaul ha félrevezet (valós tényt valótlan színben tüntet fel) vagy egyenest hazudik, akkor azért felelősségre lehet vonni? Persze nem olvastam el a papírt mert jöttek molesztálni olyan kérdésekkel amit már 20× elmondtam (milyen gyógyszer szedek, iszok-e , vérnyomásmérés) , ráadásul fel sem merült bennem hogy hazudnának.


Olyan hazugságra gondolok ami közvetlen befolyással van arra, mit írok alá. Így tehát az ellátásomat is lényegileg befolyásolja.



febr. 9. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Erre a kérdésre nincs valasz, mert nem írsz konkrét információt.
febr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mondta a sebész hogy a papír egy része arról szól, hogy ha beleegyezek akkor gyakorló orvosok is vizsgálgatnak.

Kérdeztem hogy akkor ők fognak operálni is? Mondta, hogy azt nem


Erre ma derítettem ki, hogy az ipse nem is sebész (csak herold), de ő operált. Magyarán átbaszoztt

febr. 10. 01:19
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Papíron le volt írva, mit írsz alá.,nem?
febr. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3, te seggfej! Nem ez volt a kérdés, hogy le van-e írva. Egyébként NEM, konkrétan a műtétre vonatkozó rész nincs leírva
febr. 10. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudod bizonyítani
febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy mit tudok bizonyítani. Lepontozom a haszontalan válaszokat.
febr. 10. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Itt nem a sebész a hülye.
febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak szebész végez műtéteket, egy csomó szakosodás van amikkel végeznek.
febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!