Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol tudom lekérdezni hogy egy...

Hol tudom lekérdezni hogy egy ingatlanon mennyi tartozás van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Adott egy ingatlan több tulajdonossal.apámé az 50% a. Mi tesók örököltük a másik felét. A hagyatékin elfogadtuk a tartozást. Itt kb 11 millió volt az összeg. Ezt örököltük anyu után. Tőke plusz kamat. Kb most is ennyire jön ki. Max pár százezer mehetett rá pluszba kamatnak.

Az ingatlant el szeretnénk adni, viszont a vevő ügyvédje mikor lekérdezte a tartozást ott 22 millió szerepel.

Hol tudok utána járni annak hogy milyen tartozások vannak a házon?

Valószínűleg van apámnak még hitele, aminél anyu nem volt adóstárs?

Ha igen ebben az esetben jogos ha azt is közösen mindenkitől levonják?


febr. 14. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Földhivatal, telekkönyvi kivonat.
febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fsms ***** válasza:
100%
Tulajdoni lap.
febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lekértem közben egy másolatot, de én elvesztem benne amennyi végrehajtás van. Azt sem értem hogy szerepelhet svajci frankban amikor azt forintosították.
febr. 14. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Bal oldalon a sorszám elvileg át van húzva azoknál a tartozásoknál, bármilyen bejegyzésnél, ami már nem hatályos.
febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!