Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Internetes nyereményjátéknál...

Internetes nyereményjátéknál legkésőbb mikor kell teljesíteni a nyeremény átadását?

Figyelt kérdés
Nyertem egy pár tízezres nyereményt egy tiktokos játékon, felvettem velük a kapcsolatot, 2 hete még válaszoltak az emailemre, azóta semmi. Mennyi idő után perelhetem őket?
febr. 20. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

tiktok xDD

mindenhol kamu nyereményjáték van

febr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A nyereményjáték szabályzatában leírtaknak megfelelően.
febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1, akkor ez csalás. Fel is jelentem a céget.

2, nincs ilyen szabályzat.

febr. 21. 18:30
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor jelentsd fel, ha valódi a cég egyáltalán...
febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Abszolút valódi. Webshop, influencer hirdetések, utca embere tiktok videók (ahol a videóban meg is kapják a nyereményt, persze lehet megrendezett).
febr. 22. 13:32
 6/12 anonim ***** válasza:

sok sikert!

szerezz bizonyítékot, mentsd le!

febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Felvételem az élőről nincs, de van, aki rám írt utána gratulálni. Az ő szavuk elég lehet? Az oldal is elismerte üzenetben, hogy nyertem.
febr. 22. 13:42
 8/12 anonim ***** válasza:

"Az oldal is elismerte üzenetben, hogy nyertem."

ez pont elég

febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezesetben még mindig az eredeti kérdésem áll fenn. Mikor kell teljesíteniük? Ugyanis a játék csak annyi, hogy csatlakozz a liveba, nyerj egy xy terméket. Megnyered. "Gratulálunk, megnyerted a terméket!" Nyilván nincs semmi papír, hogy mikorra kell teljesíteniük, stb..
febr. 22. 13:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Játékszabályzatot mellékelniük kellene.
febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!