Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyermekvédelem. A 13 éves...

Gyermekvédelem. A 13 éves lány számára lesz bármi (jogi) következménye a csoportos erőszaknak, vagy "csak annyi", hogy az anyját lecsukják, és ő tovább terrorizálhatja a gyerekeket ÉS tanárokat az iskolában?

Figyelt kérdés

Felkavaró felvétel.

Anya-lánya támadnak egy harmadik gyereket.

A földön fekvőt fejbe is rúgja az anyuka.


[link]



febr. 24. 16:53
 1/10 DK-s ***** válasza:
57%

Most csak magunk között:


Ha a 14 éves lányom sírva panaszolná el nekem hogy megverték az iskolában, é azonnal felvenném a kapcsolatot az iskolával. És ismerem az iskolákat, elbagatellizálnák a kérdést, ahogy szerintem a példádban is történhetett korábban.


A második esetnél már én is önbíráskodnék, és felmosnám a kis takonnyal az iskolát. Ha az apja problémázna, utána vele is.

febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DK-s ***** válasza:
57%

Szerintem egy szülőtől elvárható, hogy megvédje a gyerekét.


Ha törvényesen nem megy, akkor törvénytelen eszközzel.

febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Akik az első két válaszolót lepontozták, tőlük kérdem, hogy egy olyan országban akarnak élni, ahol a gyereket ért erőszak mindennapos és, aki megpróbál tenni ellene, az kerül a börtönbe?
febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 DK-s ***** válasza:
45%

#3-nak:


Ezen az oldalon nem a választ szokás pontozni, hanem a válaszolót.


Igazam van, kedves lepontozók?


Legalább most mondjatok igazat!

febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ahogy a kérdésben is írtam, szerintem a 13 éves támadó lány az "büntethetetlen", és tovább fogja rontani az iskolai és lokális közösséget.

A tanárokat is terrorizálják az ilyenek.

És semmi eszköz nincs a kezükben a megfegyelmezésükre.

A megrovókon, intőkön nevetnek, sőt, van ahol a kedves "halmozottan hátrányos" szülők még büszkék is az agresszor, rendbontó gyerekekre.

febr. 24. 18:03
 6/10 A kérdező kommentje:

Ja és érdemes az Ócsaiak egymásért csoportban olvasgatni egy kapcsolódó poszt hozzászólásait a tini fiúk-lányok megbotránkoztató viselkedéséről.


Ez az eset se került volna a hírekbe, "hétköznapi" lett volna, ha nem ájul egy a lány.

febr. 24. 18:21
 7/10 A kérdező kommentje:
Na de a kérdés, hogy büntethető-e a 13 éves csoportos lincselő?
febr. 24. 18:21
 8/10 DK-s ***** válasza:

Kérdezőnek:


Ez túl feltűnő terelés volt.

febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8

Miről terelés?

febr. 24. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel engem is lepontoztak válasz nélkül, én úgy érzem, hogy igen, ők ilyen országban szeretnének élni, bár azt nem teljesen értem, hogy miért jó nekik, hogy gyakorlatilag emiatt a felfogás miatt hullik szét az ország és hal ki a magyar, de, hát ők tudják, biztos megvan rá az okuk.
febr. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!