Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni ebben a...

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Autoszerelo muhelybol hoztuk el az autot mar masodjara ugy hogy nem csinaltak meg az autot ugyanazok a hibak vannak mint mikor leadtuk.


Szamlat persze nem adott , a penzt azt eltette 650ezret.


Viberen tortent a kommunikacio mi mennyibe fog kerulni es mit javitott az auton. En ezt le mentettem.

Ra 2 napra torolte az uzeneteit.


Masodik alkalomkor mikor mentunk az autoert telefonba azt mondta nem kell kifizetni de egy beallitas kellett meg es az neki 40ezerbe kerult. Odamentunk az autoert es szamon kert miert nem fizetjuk, elhajtott minket hogy patkanyok vagyunk takarodjunk innen.


Holnap szeretnek visszamenni hozza tisztazni a dolgot es megegyezni mert az auto tovabbra is hasznalhatatlan allapotban van.


febr. 25. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne szop@sd magad feleslegesen.

3x is nekifutsz?

Menj már máshova!

650ezer számla nélkül? Ugyan!

Csak a saját hülyeséged miatt kerültél ebbe a csapdába.

Kérlek!

Számla nélkül nem végeztetünk munkát!

febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd rendes szervizbe.
febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első kettő nagyon nincs képben!


Feljelentés a rendőrségen alapból!


Ird le melyik műhely. Senki nehogy odamenjen.

febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyilvan, de ez mar megtortent. Bizonyitekom van hogy ott volt az auto es hogy penzt adtam neki.


Engem az erdekel milyen jogi utra tudom terelni a tortenetet ha nem tudunk megegyezni.

febr. 25. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!