Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érhet ma retorzió azért mert...

Érhet ma retorzió azért mert előítéletes vagyok és vállalom is?

Figyelt kérdés

Pl nem adom ki a lakásom kisebbséginek, és nem akarok hebegni valamit arról, hogy van más érdeklődő, miközben nincs és még akár hetekig hirdetem.

Szóval félrebeszélés helyett kijelentem, hogy bocs, de romának nem adom ki.



márc. 4. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Jogilag nem. Annak adod ki akinek akarod, nem vagy köteles indokolni hogy miért nem adod ki valakinek. Nem és kész.
márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Így magánszemélyként nem. Ha viszont egy szolgáltatást végeznél vagy boltod, éttermed lenne, ott nem mondhatnád, hogy romát nem szolgálsz ki.
márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Itthon még horog, akarom mondani, lovag keresztet is lehet ilyenért kapni. Áder János, pl megkapta az összes létezőt, Bayer München dija után. Ez az előitéletek országa.
márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
A prostik többsége sem vállal romákat, pedig ők is azok. Nem véletlenül nem vállalnak.
márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen korrekt vagy.

Èn sem adnám ki cigóknak.

márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!