Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Osváth Zsolt rágalmazást...

Osváth Zsolt rágalmazást követett el,amikor feljeléentette a pedofilt hamis csalit használva?

Figyelt kérdés
márc. 5. 19:02
 1/10 A kérdező kommentje:
márc. 5. 19:03
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Házat rámertem volna tenni, hogy nem fiút dob be 😁
márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Már miért lenne rágalmazás?

Rettegjetek csak pedok, akár ti is ráakadhattok majd a csalira.

Nyugodtabban alszom azóta, mióta tudom vannak, akik rátok vadásznak.

márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3

nem lehet, hogy te vagy pedo és igy akarsz beilleszkedni a normálisak közé?

márc. 5. 21:00
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
4. Nem. Egyéb kérdés?
márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5

ezt mondaná egy pedo is!

márc. 5. 21:03
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
6. Nem tudom mit mondana egy pedo, de te biztosan jobban tudod ezt, hiszek neked. Majd eldönti amúgy is az, hogy ki akad a horgon és ki nem. Én mindenesetre támogatom az akciót, már ideje volt egy magyar Chris Hansennek, mert ez az ország Abszurdisztánból átfordult Pedofilisztánba.
márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Én mindenesetre támogatom az akciót,"


Mit támogatsz?


Tudod, hogy illegális volt az az akció!

Még a szerencsétlen Zsoltika sem tudja, de majd rá jön!

márc. 5. 21:22
 9/10 Pintér László ***** válasza:
50%

Nekem kicsit megrendezett szagúnak hatott a videó. Nem tűnt fel a pasinak, hogy egy 20-30 éves csajjal beszél és nem egy 14 evéssel? Meg nem volt gyanús, hogy egyből hozná a 12 meg 13 éves barátnőjét? Furi. Nekem kicsit olyan érzésem volt, mintha elszínészkedték volna. De aztán lehet tévedek.

Egyébként támogatnám, ha nem egy sima önpromó lenne. Ha ez igaz, akkor Zsolti miért publikálta? Mert ezzel csak azt érte el, hogy a pedók jobban résen lesznek. Ha vadászol valamire, miért hívod fel a figyelmet a csapdára? Kicsit olyan öncélú hatást érzek ebben.

márc. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azon túl hogy morálisan is erősen kérdőjeles, alkalmatlan is az akció.


A lépre csalt ember simán mondhatja, hogy csak eljátszotta az érdeklődést, hogy tetten érhesse a lányokat futtató stricit, hogy aztán rendőrkézre adhassa.


Van egy érzésem, hogy ezzel a dologgal az Osváth nagyon gyorsan el akarta terelni a szót a saját ügyéről.

márc. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!