Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 6 évvel ezelőtt volt egy...

6 évvel ezelőtt volt egy 180.000 forintos lopásos ügyem. Ha nem emelnek vádat, csak kifizetteték annak lesz nyoma? Bíróságon nem voltam, vád emelés sem történt, mert kifizettem.

Figyelt kérdés

Vád emelés nem történt,bíróságon sem voltam, csak behívtak a kapitányságra, ott beismertem és nem sokkal ezt követően jött a levél a kár kifizetéséről, kifizettem amit kellett és vége lett az ügynek.

Olyan helyre jelentkeztem állásra, ahova speciális erkölcsi kell,

"A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény 41.$-ának (1)bekezdés a-f pontja alapján."



márc. 6. 17:47
 1/3 Fsms ***** válasza:
81%

Kérd ki az erkölcsi bizonyítványt és kiderül.

Valószínűleg nem lesz.

márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van egy olyan kérdés, hogy:

Indult-e 15 éven belül olyan büntetőeljárás, amely büntetéssel, vagy intézkedéssel fejezződött be?

Erre mit kell válaszolni?

márc. 6. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem neked való az a hely.
márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!