Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » PlayersRoom-ba december 11-én...

PlayersRoom-ba december 11-én vásároltam egy DRK cipőt, amelynek az egyik párja terjesen szétment önhibámon kívűl. Visszatérítésre jogosult vagyok?

Figyelt kérdés

Mivel már vásároltam majdnem háromszor ennyiért egy cipőt, amely milliószor jobb minőségű, nem élnek a cserével. Mondjuk azzal talán élnék, hogy levásárlom az összeget, de én a pénzemet akarom inkább látni.

A cipő már 1 honapja tönkrement legalább, csak nem akartam mezítláb / papucsban a cseréért kuncsorogni, így úgy gondoltam, veszek egy jobbat.

20 ezer forintos cipőről beszélünk, és még le is volt akkor értékelve 30%-kal.

Én Kelenföldön Etelébe vettem a cipőt, ha mondjuk a veszprémi playersroomba vinném vissza, akkor is kötelesek cserélni? (Blokk természetesen megvan, és a doboza is)



márc. 9. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Elvileg jogosult vagy rá. Gyakorlatilag mivel Magyarországon nem létezik fogyasztóvédelem, semmi következménye nem lesz, ha megtagadják.

Bármelyik üzletben kötelesek (lennének) cserélni.

márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eddig mire vártál?
márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 olvasni kéne 💀
márc. 9. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Elolvastam de akkor sem értem. Mezítláb mentél másik cipőt venni?
márc. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Házhoz rendelésről gondolom nem hallottál.
márc. 10. 07:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre nem gondoltam :)
márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennyi cica
márc. 10. 15:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!