Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tanácsra van szükség: Hamis...

Tanácsra van szükség: Hamis vádak az illegális tartalom terjesztésével kapcsolatban a Snapchaten mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azért fordulok hozzátok, mert egy kicsit nehéz helyzetbe kerültem, és igazán megköszönném, ha tanácsot kaphatnék. Tegnap blokkolták a Snapchat fiókomat, mert állítólag kiskorúakról szóló illegális tartalmak terjesztésével vádoltak meg. Azonban biztosíthatlak mindenkit, hogy nem én vagyok felelős ezekért az eseményekért.


Úgy tűnik, hogy valaki illetéktelenül hozzáfért a fiókomhoz, és felhasználta azt az illegális tartalmak terjesztésére tudtom és beleegyezésem nélkül. Ami még aggasztóbb, hogy hasonló illetéktelen hozzáféréseket tapasztaltam a Facebook és a Viber fiókomnál az elmúlt néhány hétben.


Megtettem néhány lépést a fiókjaim biztonságának növelése érdekében, például megváltoztattam a jelszavakat és bekapcsoltam a kétlépcsős azonosítást, de még mindig aggódom az esetleges jogi következmények miatt. Ráadásul nemrég veszekedtem apámmal, aki néhány fenyegető megjegyzést tett a telefonom figyeléséről és a következményekről.


Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Hogyan kezelted ezt? mit tegyek a nevem tisztázása érdekében, és hogy hogyan előzhetem meg, hogy hasonló dolog még egyszer ne történhessen meg?


Előre is köszönöm a segítséget.



márc. 12. 19:03
 1/1 anonim válasza:

Nem voltam még ilyen helyzetben, de midnen platform ahol fent vagy ott tekintsd meg a munkafolyamatokat. Azokat az eszközöket amiken be vannak rá jelentkezve. Léptesd ki.

Más tanácsot nem tudok adni, de ez is segíthet.

márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!