Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy középosztálybeli...

Ha egy középosztálybeli hajléktalanná válik nemsokára és autóban lakna amíg munkát keres, hogy ne lopják meg hajléktalanszállón, autót jogosítvány nélkül is lehet venni?

Figyelt kérdés
Meg nem tudom hova érdemes parkoltatni ilyenkor az autót. Sem hogy mi van, ha egy félreeső helyre parkoltatott autóban lakik és egyszer egy rendőr mondja hogy álljon el, vagy ne lakjon ott, de nincs jogsija hogy továbbálljon az autóval. Úgy láttam a youtube-on kondibérletet véve szoktak mosakodni az USA-ban az autóban lakók.

márc. 14. 00:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet jogsi nélkül is venni kocsit, persze. Ismerek ilyen embert.
márc. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

8,


" Én 4 házzal,4-5 évnyi átlagbérrel a számlámon, 0ft hitellel nem érzem magam középosztálybelinek"


Pedig te még afelett is vagy.

A középosztály is elég széles, de keveseknek van négy ingatlanuk, még kevesebbeknek öt évre való megtakarításuk.

márc. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Autóban lakhatsz.

Ezt semmiféle törvény nem tiltja, nem is tilthatja.


Az tény, hogy ha nincs az autódra befizetve a kötelező, akkor közterületen nem tárolhatod.

Azt kellene megnézned, hogy nincs-e valaki, akinek a telkére beállhatnál a kocsiddal, mert akkor némi pénz ellenében biztonságban lennél, lenne áramod, meg vized is.


Autó vásárláshoz nem kell jogsi, csak pénz meg szándék.

márc. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#12 én még fillérekért vettem a házakat úgymond, a mai árakhoz képest, 3-7m közözött, és nem is budai villák :D.

Szerintem a középosztály, valahol a heti 2-3 étteremnél,az ötévnél fiatalabb középkategóriás kocsinál, évente 2 hét nyaralásnál, heti max 50 óra munkánál kezdődik.

Tény hogy én sem vagyok 3H, de heti 100+ óra meló az ára, 3-4 nap pihenés pedig már luxusnak számít.

Ma ,ugye ár ünnepnap van, én most is minimum 12 órát fogok dolgozni.

#8 voltam

márc. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!