Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a középosztálybeli...

Szerintetek a középosztálybeli Fideszes, keresztény mintacsaládoknál mennyire gyakori az, hogy az anyuka zúgivó, a gyerek meg titokban kokózik, ekizik, hogy el bírják viselni a konzervatív apukát?

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 14:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem mindenki olyan mint anyád.
2022. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%

szerintem ez inkább a donáth családra igaz

vannak abban a családban olyan titkok, hogy csak úgy zengene a közélet tőle

2022. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Én ilyenben nőttem fel, a mintakeresztény apám mint kiderült 10 éven át csalta az anyámat fűvel fával. Rajta kívül mindenki ellenzéki lett. Persze amikor az anyám kidobta, akkor ment a nyüszítés meg a sírás. Kevés aljasabb, hazug embert ismerek, mint a keresztény konzervatív, vérfideszes apámat
2022. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Anyu nem zugivó, nagy társaság előtt is bátran vedel.

Na megyek belövöm magam...

2022. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
16%
A konzervatív, keresztény apuka is lehet menő pl. ha olyan lenne, mint egy középkori lovag. De sajnos sokszor inkább arról van szó, hogy otthon terrorban tartja a családot, az irodában meg a titkárnő seggéről szívja ő is a kokót.
2022. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
érdekes, én csak olyan esetekről hallottam, ahogy vadul orbánozva verte félholtra a családját valami elmebeteg
2022. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy középosztálybeli családban nem divat, hogy kokózzon, ekizzen a gyerek.Egyszerűen azért, mert nem lenne pénze kokóra.
2022. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk nincs zugivás, a családfő mindenkinek szigorúan kiporciózza a napi szesz, és dohány adagjaját. Repeta csak különleges, indokolt esetben van. Tessék megtanulni beosztással élni, erős akaratot fejleszteni!

( XD )

Normális választ úgyis hiába írnék.

2022. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

8-as basszus nincs nálatok örökbefogadás?:)

Amúgy a szomszéd DK-s lakásból folyamatosan jönnek a csatazajok. Mivel nem középosztálybeliek, felváltva kell inniuk még meg nem jön az EUs minimálnyugdíj.

2022. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%

1. A fideszes kisbetűvel írandó. Általános iskola 5. osztályban már tudják a gyerekek.

2. A zugivó meg rövid u.

3. A kérdés sem teljesen tiszta.


A kokózó, kurvázó, gerinctelen figurák nem annyira a Fidesz által folyton hivatkozott keresztény középosztályt jellemzik, sokkal inkább a fideszes elit kereszténységtől és középosztálytól fényévekre lévő tagjait.

2022. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!