Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy egy hivatalos levelet nem kaptam meg(nem küldtek, de kellett volna)? Termőföld bekebelezésével kapcsolatosan (póthagyatéki ügyet intéző ellenérdekelt ügyvéd spekulációja)

Figyelt kérdés

márc. 15. 14:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogy intézte el? Kinek kellett volna feladni a levelet? A leltár tervezet készítőjének vagy a bekebelezést intéző hivatalnak?
márc. 15. 14:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném elsőre az ügyvéd,inkább olyan tulajdonostárs, aki akadályozza majd a folyamatot vagy esetleg maga is ellenajánlatot tesz majd. Talán egy ilyen jött be a képbe?
márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként én akadályoztam volna meg a bekebelezést ennek kockázatát akarta kizárni!
márc. 15. 15:43
 4/4 A kérdező kommentje:

Tulajdonostárs egyedül nem tud eltüntetni hivatalos levelet.

Valaki volt már ilyen esetben?

Talán rendőrség kiderítené ki MULASZTOTT SZÁNDÉKOSAN?

Egyértelmű csalás, tudták ha tudomásunkra jut megakadályozzuk a bekebelezést, 15 nap lett volna rá. Plusz mi nem kaptunk belőle pénzt se!

Amelyik idejött közülük, az mondta, hogy el adott földeket.

Rákérdeztem milyen földeket, aztán dadogott, régi földjeit mondta.

márc. 21. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!