Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Youtube-on ha megnézek utólag...

Youtube-on ha megnézek utólag feltöltött sport eseményt, kell tartanom "retorziótól?" Vagy nyugodt szivvel nézhetem? (tehát törvénybe ütközik e csak a megnézés)

Figyelt kérdés
Sziasztok, ha pl van 1 csatorna ahol sok kerékpár verseny van utólag feltöltve, és én abból ,megnézek párat, kell bármitől is tartani? Vagy maga a megnézés nem törvény ellenes ? Lehet, kicsit túl aggódom de a saját nyugalmam érdekébe inkább megkérdezem. Köszönöm szépen a válaszokat.
márc. 16. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne nézhetnéd meg?
márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megnézni bármit megnézhetsz. Nem is értem a kérdést, miért ne nézhetnéd meg? Vagy mi az amit nyilvánosságra hoztak és nem nézheti meg az ember?
márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ugye gondolom nem legálisan van ott, hisz valaki azt oda feltette,,,, ezt szeretném kérdezni , maga a megnézése törvénybe ütköző e, és ha "elkapják " a csatornát akkor annak is lehet e baja aki az ottani videót megnézte, jobban nem tudom megfogalmazni. Lehet, hogy buta amatőr kérdés, de nem tudom ezért lehet e bajba kerülni, ha egy ilyen csatornán megnézek utólag sport videót. (Bicikli, autóverseny stb)
márc. 16. 09:59
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Buta, amatőr kérdés. Azt nézel meg, amit akarsz.
márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet, hogy az, de ha valaki valamihez nem ért nem tudja, szerintem nem szégyen kérdezni.
márc. 16. 10:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki feltett valamit, abból eleve önmagában még nem következik az, hogy illegális. De még ha az is, akkor is a feltöltőnek kell felelnie pl. szerzői jogokért, vagy max. az oldalnak ahova feltette, nem a megtekintőknek.
márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 os köszönöm, ezekszerint akkor nyugodtan nézhetem, köszönöm szépen.
márc. 16. 10:55
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy túl szőrszálhasogató vagyok.


"ugye gondolom nem legálisan van ott, hisz valaki azt oda feltette"


1.Jelentési kötelezettség elmulasztása.


A YouTube csatornán IS, ha sejtésed, vagy tudomásod van illegálisan tartalomról jelentened kell!


(Lehet, hogy tévedek)

márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen az vagy, nem gondolnám, hogy nekem ez feladatom lenne, vagy bármelyik átlagos user-nek, és bocsi a topik nem erről szól.
márc. 16. 13:03
 10/10 A kérdező kommentje:

És igen tévedhetsz , elolvastam az ide vonatkozó dolgokat kötelezettségről szó sincs sőt arra hivja fel a google a figyelmet hogy nem szabad megalapozatlan követelést benyújtani, [link]


Amúgy se fordult meg sohasem a fejemben, hogy bárkit is bejelentgessek , de ezzel szerintem sokunk igy van.

márc. 16. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!