Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elvesztettem a személyim, ha...

Elvesztettem a személyim, ha újat készíttetek csinálnak új fotót?

Figyelt kérdés

Emlékszem, hogy legutóbb az ideiglenes papíron rajta volt, hogy rögzítették az ujjlenyomatom meg bizonyos infókat.

Elképzelhető, hogy az új igazolványomra ráteszik a régi képet és nem kell újra fotózkodni?


márc. 18. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csinálnak új képet
márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Új kép lesz az új okmányban.
márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi 🙂
márc. 18. 20:51
 6/6 anonim válasza:
Általában, amikor új személyi igazolványt készíttetsz, új fényképet fognak készíteni rólad. Azonban az ujjlenyomataid és egyéb azonosító információk általában nem változnak, így azokat át tudják venni az új igazolványra, ha az előző ideiglenes igazolványon már rögzítették ezeket az adatokat. Mindenesetre javaslom, hogy érdeklődj az illetékes hatóságnál vagy hivatalnál, hogy biztosan tisztában legyél a folyamattal, és hogy ne érjenek kellemetlenségek az igazolványkészítés során.
ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!