Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen létezik vagy csak...

Ilyen létezik vagy csak hülyének néz? Csalás kategória?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Tegnap én és 2 ismerősöm kaptunk 1-1 hívást rejtett számról.

Valami telefonos app lehetett mert ilyen vicces szövegeket mondtak , pl szexshopos rendelés a másik 2 meg az hogy, miért hivogatjuk a pasijukat.

Nagyjából az első és az utolsó hivas között 3 óra telt el és ez idő alatt együtt voltunk.

Az egyik csaj állítólag bemérette a hívást , és az én egyik számomról érkezett valami JustAppon keresztül.

Írtam a telekomnak ,3 ügyintéző azt állítja, hogy ezeket nem lehet bemérni és nincs rá kapacitás.

Azt mondta ez a csaj ,hogy valami uzletkoto vagy szerelő aki tkomos barátja mérte ezt be.

Na most én nem használok ilyen appokat ,főleg nem csinálok hülyét magamból azzal ,hogy bizonygassam a magam igazát.

Most ebből hatalmas problémát csináltak és én vagyok a hülye aki nem ismeri be .... mint az ovisok körülbelül... ( Petike meghúzta a hajam ,te se barátkozz vele szituáció).


Létezik egyáltalán, hogy ilyesmit be tudnak mérni ? Hétfőn megyek a telekomhoz kérni egy részletes számlainformációt ,mert nem tudom most mivan.

Szórakozik e a csaj ,vagy tényleg az én számommal szórakozik vele.

Köszönöm



márc. 22. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A probléma megelőzése viszonylag egyszerű: soha, semmilyen körülmények között nem veszi fel az ember a rejtett számról érkező hívást.

Ha egy hívó nem szeretné felfedni a kilétét, az már eleve hátsó szándékot feltételez, vagyis jobb nem kerülni kapcsolatba az illetővel.

márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Le lehet tölteni ilyen szívatós telefonálós appot google playről ott vannak ilyen előre megcsinált szövegeke meg kell adni annak a számát akit meg akarnak szívatni az app felhívja aztán mintha élő ember lenne időzítve mondja a szöveget.Aztán erről csinál hangfelvételt amit később aki intézte a szívatást vissza hallgathatja vagy le is töltheti.Szóval valami ismerősöd szórakozott vagy valaki véletlenül a te számodat találta el.
márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utána néztem ennek az appnak én is ,de a probléma az hogy az egyik csaj valltig állítja hogy egy telekomos ismerőse bemerte a hivast és az én telefonszamomon keresztül jött ebből az appból .( bár akkor hogy hívtam volna fel magam ?!).


Technikailag ezekhez nem értek, de a telekom chat szerint olyan nincs hogy látják ezeket az appokat és hogy bemérik a rejtett számokat:/

márc. 22. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább az szórakozott ezzel, aki "bemérette" a számot :)

Hagyd a francba...

márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudja bemérni a számodat. Ez egy baromság.
márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!