Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A házi orvosom a jogosítványom...

A házi orvosom a jogosítványom hosszabbításában tehet e nem betegségből eredően eltiltást a 102 csoport megadására?

Figyelt kérdés
Mit mond a törvény? Életem nagy részében hivatásos gk vezető voltam. Nyugdíjasként két évvel ezelőtt csak a B kategóriára kértem az alkalmassági vizsgálatomat.Mos szeretném folytatni a hivatásos gk vezetést, de házi orvosom ezt nem engedi.Azt mondja újból kell vizsgáznom, a C D, E kategóriából, mert az utolsó érvényességemkor kértem hogy csak a B kategóriára kértem a vizsgálatot, ezzel pedig elveszítettem a többi kategóriára a képesítésemet. Mit tehetek ez ügyben? Tudom hogy a háziorvosom tévedésben van ez ügyben.
ápr. 4. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg másik orvossal
ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy megy hogy bemegy bárhová mint a postára.
ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na ezt hogyan kell értelmezni? Ha ilyen választ ad, szíveskedjen már bővebben is ismertetni a válaszát.

Másik orvosnál megcsinálták és elmondta az orvos, jelentsem fel a háziorvosomat mert amit csinált az jogszabály ellene.Ugyanis az orvos csak az egészségben bekövetkezett olyan változtatást veheti figyelembe, amely alapot adhat elsőfokú vizsgálatban arra, hogy a páciense alkalmatlan a gépjárművezetésére.Ezt az első fokú elbírálás ellen felülvizsgálattal lehet élni. Ha adsz borítékot a háziorvosodnak fogadjunk hogy megadja. Vagy vigyél neki márkás konyakot. Ma így működik az egészségügy sajnos.

ápr. 5. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!