Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Budapesti Kerületi Bíróság...

Jack1896 kérdése:

Budapesti Kerületi Bíróság határozata szerint lopás vétsége miatt 3 évre terjedő próbára bocsátást kaptam, akkor lehet e tiszta az erkölcsi bizonyítványom, melyet a munkáltatóm kérésére kell kikérnem? Várom mielőbbi válaszukat. Köszönettel.

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tiszta marad mindaddig míg letöltendőt nem kapsz.
2010. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem biztos válasz kellen
2010. okt. 26. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha rossz választ adsz, rosszabb, mintha nem adnál választ.

Amíg a felfüggesztett tart, addig sajnos benne van, hogy "büntetett előéletű". Onnantól kezdve, ahogy ez jogerőre emelkedett. Nekem is benne van, sajnos, amit tegnap tudtam meg. És hiába közlekedési baleset miatti felfüggesztett, nem tudok elhelyezkedni a kivánt területen.

Azt csak remélem, hogy aki azt írta, hogy amikor lejár a felfüggesztett, akkor az erkölcsi bizonyítvány is azonnal tiszta lesz.

Tudja ezt valaki biztosan?

2010. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A felfüggesztett és a próbára bocsátás nem ugyanaz.

Ahogy a fenti linknél is szerepel, fogsz kapni erkölcsit.

2012. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom, mia próbára bocsájtás, de senki nem is beszélt arról. Felfüggesztett. Felfüggesztett.Azóta már tudom, hogy amikor a közlekedési baleset miatt kapott felfüggesztettem letelt, azonnal tiszta lett az erkölcsi bizonyíványom, viszont annyi időt veszítettem ezzel, hogy pénzügyi területen már nem lehetséges elhelyezkednem, annyira kiestem a gyakorlatból.... Valahogy nem jól van ez így! Nem gazdasági bűnöző az ember, csak rosszkor voltam rossz helyen amikor nem tudtam elkerülni a balesetet. És mégis, a szakmámban is meghaltam.
2013. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!