Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Be lehetne perelni ezért...

Be lehetne perelni ezért Bayer Zsoltot a per megnyerésének jó esélyével?

Figyelt kérdés

És a keresetben azt kérni a bíróságtól, hogy tiltsa meg nemcsak Bayernek, hanem mindenkinek, aki életvitelszerűen Magyarországon él azt, hogy az efebofíliáról ezt írhassa/mondhassa nagy nyilvánosság előtt: „ez a fedőneve a bizonyos kor feletti pedofíliának”? [link]

Az efebofília nem pedofília!


ápr. 5. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Mondjon le!
ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld meg, ügyvédi óradij 50ezer Ft.
ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Mi az a efebofília?
ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Polt Péter bűncselekmény hiányára történő hivatkozással visszautasítaná a beadványt.
ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérdező csak nem érintett vagy?
ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

„bizonyos kor feletti pedofília” -.-

Bayer, te idióta... Pedofil az, aki gyermekkorúakat (azaz 14. életévüket még be nem töltötteket) molesztál, szexuálisan zaklat.

ápr. 5. 23:03
 7/14 anonim ***** válasza:
6: Nem. A pedofil senkit sem zaklat, mert az csak egy természetes szexuális érzés, szexuális vonzalom, ami kb mindenkinél kialakul gyerekkorban.
ápr. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Csak mert te azt mondod hogy egy 15 évessel már nem pedofília, attól még nagyon komoly erkölcsi aggályokat vet fel.


Főleg hogy nem heteroszexuális kapcsolatról van szó, társadalmilag sem elfogadott, és beteges is.


Minden gyerek felnő, aztán nézel magadnak egy másik, kevésbé szőrös prédát?


Ez egy olyan deviancia amit nem kell sem támogatni sem relativizálni, a helyén kell kezelni a dolgot.


A gyerek nem préda vagy használati tárgy, előbb beszélj az apjával.


Ha az én fiamat akarnád megrontani nem élnél sokáig az biztos.

ápr. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Magyar bíróság előtt nem, jogállamban igen.

(Egy dolog a "lehet", más az "érdemes", én az érdemesre utaltam).

ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
„Csak mert te azt mondod hogy egy 15 évessel már nem pedofília” – ezt nem én mondom, hanem a jelenleg hatályos magyar jog! (amelynek megalkotásához nekem semmi közöm nem volt)
ápr. 6. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!