Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bayer Zsolt hogyan tudhat 10...

Bayer Zsolt hogyan tudhat 10 éve Varga Judit Magyar Péter általi bántalmazásáról, ha Judit szerint az egész csak 2018-ban kezdődött?

Figyelt kérdés
Jövőbelátó orákulum lenne a Zsolti?

ápr. 4. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Beiratkozott Dopeman buddhista iskolájába és látnok lett
ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Nem ezt mondta. Azt mondta már 10 éve is látszott milyen ember, hogy bánik a feleségével.

Attól mert látod egy párról aki abban a társaságban van ahová te is tartozol, hogy vannak köztük nézeteltérések, esetleg az egyik nem úgy viselkedik a másikkal ahogy szerinted kellene, még nem fogod tudni, hogy amikor kettesben vannak akkor mi zajlik közöttük. Engem is szólt már meg barátom amiért hülyén viselkedtem a férjemmel, ahogy néha nem értem hogy a sógorom meg sógornőm miért beszélnek úgy egymással ahogy szoktak. Közben meg nagyon jól tudom, hogy szeretik egymást és köztük nincsen semmiféle kapcsolati erőszak.

Sokszor kívülről jobban látszik az ami a kapcsolaton belül még nem tűnik fel, vagy pont fordítva, kívülről súlyosabbnak látszik mint amilyen valójában. Pont emiatt nem szólunk bele mások kapcsolataiba, mert nem tudjuk, hogy egymás közt mi zajlik.

ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
#2 kimagyarázást legalább megpróbáltad. Kapsz 13. Havi nyugdíjat, meg csok hitelt, nyugi.
ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
3# Meg krumplit.
ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Bayer már előre tudta. Azt is látta előre, hogy az oroszok se fogják az ukránokat letámadni.
ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Úgy, hogy összevissza hazudoznak.
ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Majd ír gyorsan egy kib*ott hosszúraa sikeredett, ronda szavakkal ellátott értekezést a Mocskosszájú Zsóóóóti, hogy má'n megint mindenki félreértelmezi őt, meg ő nem is úgy gondolta, stb., stb.
ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!