Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Manapság gyakoriak még a...

Manapság gyakoriak még a bolti lopások mint 20 éve?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy manapság már senki sem lop élelmiszer üzletekből úgy mint 20 évvel ezelőtt
ápr. 6. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen gyakoriak, nem véletlen a sok riasztós rekesz az üzletekben, már a sajtot is ilyenekbe csomagolják, anyira jól teljesítés van...
ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont a héten volt egy riport a Házon kívül-ben arról, hogy több a bolti lopás, mint korábban.
ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Te esetleg egy áruház biztonságivezető főnöke vagy, vagy miből származik a megfigyelésed.


Én ilyen területen dolgozok, és elmondom neked hogy konkrétan MINDENT lopnak.


Csomagolt csirkemellfilét, húsárukat, a kis helyen elférő elektronikai eszközök is alap, kábelek, memóriakártyák, pendriveok, de amúgy mindent amit el tudsz képzelni. Apró akvarisztikai kiegészítőket, autóillatosítót, horgászbot horgot, játékot, láncfűrészláncot, gyújtógyertyát, ruhát, kisebb édességeket is alap, hogy megeszik a boltba, a csomagolást meg bedobálják a polc alá.


Szóval igen, rengeteg a bolti lopás ma is, a te megfigyeléseid pedig teljesen tévesek.

ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs horgászbot orsót akartam írni. Horgász öreg papikám neki állt lefejteni róla valószínűleg csípőfogóval a lopásvédőt, és mire elkezdték keresni, már lelépett a szajréval.
ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magyarország meg hogy nincs lopás...😅😅
ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Még gyakoribbak, mivel sokkal több a cigány.
ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted? Az országban ahol már sajton is lopásgátló van.
ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt el tudom képzelni, hogy most megugrott a bolti lopás, vagyis a megélhetési bűnözés, mert nincs pénze az embernek kajára, ami nagy úr.


Régen azért volt nagyobb a lopás, mert kb. nulla lebukási esély volt, alig voltak biztonsági őrök, kamerák, és egyebek. Akkor csokit stb. loptak inkább, ma már konkrétan kaját.

ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!