Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 2 nappal ezelőtt, a 18 éves,...

2 nappal ezelőtt, a 18 éves, friss jogosítvánnyal rendelkező fiam büntetést kapott ittas vezetésért, megúszhatja valahogy, vagy esélytelen?

Figyelt kérdés
1,4 ezreléket fújt, ami elméletileg még csak szabálysértés, és majd később meg kell jelennie a rendőrségen. A kérdésem az, hogy ezt még lehet valahogyan hárítani, vagy teljesen esélytelen, a jog őt is utoléri?

ápr. 6. 20:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi ésszel szabad lábon...
ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
#12 Ha már az észről beszélgetünk, akkor *szabadlábon, kisfiam.
ápr. 6. 21:56
 13/29 anonim ***** válasza:
64%

13. Legalább bennem van felelősség. Soha sem vezettem ittasan a suhancoddal ellentétben. Te sem vagy a legélesebb kés a fiókban.


"kisfiam" A fiad lennék? Remélem nem.

ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
#14 Kutyát nem érdekli ez a vergődés amit itt levágtok, majmok!😂 Választ kaptam a kérdésre, hasznosat, többet is. Azt köszönöm szépen. Aki csak mocskolódni tud a kanapé kényelméből, és ismeretlenül basztat egy 18 éves gyereket, az nyalja ki! Ennyi!
ápr. 6. 22:27
 15/29 anonim ***** válasza:
91%

15. De megsértődött valaki a jogos kritikákra. "Majmok, nyalja ki" Ez aztán az értelmes kommunikáció.


Szerinted teljesennormális hogy valaki ittasan vezet? Ja és friss jogsival basszus! Hogy lehet valaki ennyire buta és felelőtlen? Az anyja sem jobb. Ő nevelte fel, vagyis miatta lett ilyen. Gratulálok, szép munka.

ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
90%
Itt csak egy ember vergődik... Aki ki akarja mosdatni a sáros fiát. Tényleg mi kellett volna? Ha embert is öl az ittas vezetéssel? Akkor is itt vegődnél, hogy még ki lehet-e mosdatni a trágyából?
ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
#17 Mi lett volna, ha, ha ,ha.. Ha a nagyanyámnak p.cse lenne ő lenne a nagyapám. De nem így van. Arra kell fókuszálni, ami megtörtént. Nem arra, hogy mi történhetett volna. Szerinted én repestem az örömtől, amikor felhívott ezzel?.. Én csak annyit akarok, hogy ne kerüljön szabadságvesztésre sor.
ápr. 7. 00:05
 18/29 redstorm72 ***** válasza:
100%
Bár bűncselekmény kategóriába esik az érték. Az 1,4 vérből és kifújt levegőből is abba a kategóriába esik. Mivel feltehetőleg nem történt baleset és senki sem sérült meg, ezért szabadlábon védekezhet. 99% hogy egy magasabb összegű penzbírság és vezetéstől eltiltás lesz a vége. Ezért börtönbe nem csukják.
ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Micimacko67 ***** válasza:
Kérdező, azt mondod, hogy arra kell fókuszálni ami megtörtént! OK! Te, mint felelős szülő felhívtad a gyereked figyelmét ez ilyen dolgok veszélyeire? Figyelmeztetted, hogy mivel járhat az ittas vezetés? Ha nem, miért nem tetted? Ha igen, akkor a gyereked miért sz@rt a figyelmeztetésedre? Ne itt emberkedj a neked nem tetsző kommenetelőkkel, hanem szállj magadba és gondolkodj el azon, hogy mit tettél vagy nem tettél, hogy ez ne forduljon elő!
ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Alex Fly ***** válasza:
@17: megnyugodhatsz, ezért még nem fogják lecsukni. Már mondtam: kap egy kövér csekket meg egy darabig ugrik a jogsi és ezzel a csekélységgel megússza.
ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!