Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkából hazafelé távolsági...

Munkából hazafelé távolsági buszon bevertem a térdem. Most elég jól tud fájni bedagdt van rajta egy pup is. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Munkahelyi úti baleset. Jelenteni kell -> táppénz.
ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Tegyél rá hideg borogatás(pl.mirelit zöldborsó konyharuhába tekerve), ha nagyon fáj, menj orvoshoz.
ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma már nem érzem úgy magam hogy elmenjek dokihoz. Ha holnap elmegyek így is jó?
ápr. 8. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok Jobb lenne ma rögzíteni a munkahelyi úti balesetet ha táppénzre is akarsz menni. Szerintem ennyire nem komoly, de te tudod, hogy mibe, mennyire verted be, törhetett-e csontod, vagy csak egy kis zúzódás.
ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk a két bunkó lepontozóbarom megindokolhatná, egy jogi kérdésnél ma az apjuk faxát kell lepontozni a jogállás helyes megállapítasa alatt.

Gondolom válasz nincs, mert az ilyen egysejtüek csak gombnyomkodásra képesek, modat megfogalmazására már nem.

Az ilyenek miatt az internethasználatot is valamiféle jogosítványhoz kéne kötni.

ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mi van? Hát mindent leírtál, van rajta egy púp. Gondolod, hogy mi többet tudunk erről?
ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ötös párszor már leírtam, megismétlem neked is. A sok baromválasz közt az egyetlen helyes választ mindig arról ismerjük fel, hogy az az egy van lepontozva.
ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!