Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok tenni?

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom hogy nem itt kellene keresnem a kérdésemre a választ,de úgy érzem tehetetlen vagyok és nem tudok mit tenni. Jelenleg 6 hónapos terhes vagyok. Van egy párom,akit nem olyan régen, másodjára felfüggesztettek 3 évre. Azonban a tegnapi nap nagyon összevesztünk,ez miatt ő ivott, és hát ideges volt nagyon, aztán volt egy buszmegálló amit megrongált. A rendőr éppen arra járt, így reggel elvitték. Voltunk ügyvédnél azt mondta hogy 3 évre elviszik a börtönbe. Mit tudok tenni? Valahogy esetleg ki lehetne hozni őt onnan? Csak normális válaszokat szeretnék. Köszönöm előre is a segítséget.

ápr. 11. 11:49
 1/2 anonim válasza:
100%

Szakits.

Egyedullalo anya leszel, de meg igy is tobb eselyed van a 3 ev alatt, amig bent lesz, hogy talalj egy normalisabbat. Ha nem, még egyedul is jobb, neked es a gyereknek!!! mint egy ilyen alkoholista allattal. Ez nem csak buszmegallot fog szetverni, hanem a ti arcotokat is. Orulj, hogy eddig megusztad, ha igy

volt. Csak legyen valaki, aki megved tole, amikor kijon. Mondjuk a gyerektartast valszeg bukod arra az idore.

ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves kérdező,sztem nem fogják kiengedni csak azért mert állapotos vagy!

Több család volt már hasonló helyzetben ahol esetleg több gyereket is nevel a család,és itt az apuka lenne a családfenntartó,ez már nem felmentési indok!

Dolgoztam Szoc.osztályon, nagyon sok család jött hozzánk ilyen vagy ehhez hasonló segítségért,ezért próbáltam írni!

ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!